Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 550
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Katowice - planuję sprzedać mieszkanie i szukam rzetelnej firmy, która wykona operat szacunkowy.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Rysia »

A nie lepiej zdać się na pomoc dobrego biura nieruchomości? Dla mnie takim biurem jest to cn-kaczmarek/pl/ Między innymi skupują nieruchomości,dokonają na pewno żetelnej wyceny.
Ja natomiast mam zamiar skorzystać z ich oferty i kupić mieszkanie .

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Domis3223 »

Moim zdaniem tez warto się udać właśnie tam, biuro nieruchomości RE/MAX Gold. Ja współpracuje z ta agencja już kilka lat, i jestem bardzo zadowolona, ich wyceny są rzetelne i niekrzywdzące dla żadnej ze stron. Prywatnie tez korzystałam z ich pośrednika, kupując mieszkanie, są bardzo pomocni, dużo spraw załatwiają sami, przez co oszczędzamy sporo czasu.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: kendal »

Sama rozważam kupno mieszkania deweloperskiego eurostyl/com/pl/oferta/nowe-mieszkania-gdansk.html Świetna lokalizacja z doskonałym dojazdem, a do tego nowoczesne udogodnienia w postaci, np. ogrzewania podłogowego. Polecam sprawdzić każdemu, komu marzy się takie mieszkanie.

saymyname
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: saymyname »

Wiecie, jak chcecie operować nieruchomościami - to super. Ale, tutaj najlepiej polegać na kimś kto zna się na tego typu rzeczach. Dlatego tutaj warto wspomnieć o firmie Mieszkalnik.info, która oferuje m.in. zarządzanie najmem kraków . Oni będą was wspierać we wszystkich tego typu kwestiach.

ODPOWIEDZ