Dzień Babci i Dziadka

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Rysia »

Juz niedługo świeto naszych dziadków, a ja nie mam pomysłu na prezenty. Co wy kupujecie swoim dziadkom? Moi dopiero co skończyli 50 lat, ale i tak twierdzą że kwiaty i kawa wystarczą. Ten pomysł mi się nie podoba.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Rysia »

Moi dziadkowie to jeszcze młodzi ludzie. Ale coś ostatnio ich energia opadła, najchętniej siedzą w domu przed telewizorem. Dlatego pomyślałam o tej książce na prezent - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/wiecznie-mlodzi-czyli-pokolenie-mocy-joanna-pogorzelska-p-1445873.html Autorka przeprowadziła wiele wywiadów z sławnymi i mniej znanymi osobami np Pawłem Łozińskim - reżyserem filmów dokumentalnych. To motywujące wywiady, które pokazują że 50 lat to nie strość, że można mieć ciekawe życie, które wcale nie polega na niańczeniu wnuków.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: kendal »

Ja zawsze prezenty dla swoich bliskich kupuję tutaj Mają mnóstwo kategorii, propozycje prezentów dla dziadków, dzieci, rodziców itd. Dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :) Fajne jest to, że prezenty są w pełni spersonalizowane - więc cieszą podwójnie.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Perunka »

Moja babcia kocha kwiaty więc jej zwykle kupuje z okazji urodzin :) ostatnio takie kwiaty kolekcjonerskie zamowiłam na domowa-dzungla/pl/pl/c/Rosliny-kolekcjonerskie/14 To bardzo ją ucieszyło! Byla naprawdę zachwycona :)

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że idealnym prezentem, który jest mimo wszystko oryginalny a zarazem bardzo praktyczny, to książka : taniaksiazka/pl/zmora-robert-malecki-p-1515508.html Wybierz jakąś, która będzie leżała w kręgu jego zainteresowań. Z pewnością będzie zadowolony z takiego podarunku.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: emeraldlady »

Uważam, że bardzo dobrym pomysłem na drobny prezent jest kawa. Ale nie jakaś sieciówka, a kawa z prawdziwego zdarzenia. Może taka o smaku pomarańczy lub chili? Jeśli macie wśród bliskich amatorów baristycznych, to myślę, że docenią taką miłą odmianę. Babcia i dziadek na pewno mają młynek do kawy, a jeśli nie, to warto kupić i to :) Co lubią szczególnie wasi dziadkowie?

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: kendal »

I jak, macie już wybrany prezent na dzień babci i dziadka? Jesli nie, to od siebie mogę polecic również ofertę sklepu cupandyou/pl/prezenty/dla-babci-i-dziadka.html Dziadkowie uwielbiają kawę, herbatę oraz słodkości, więc to idealny pomysł na upominek dla nich.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chcesz podarować coś fajnego z okazji tego szczególnego dnia to postaw na ofertę sklepu gdzie masz świetne koszy delikatesowe smaczajama/pl/pl/p/Zestaw-Delikatesowy-Kawowa-Menazeria/12119 Ja podaruję ten z kawami bo dziadkowie uwielbiają takie rzeczy. Ty na pewno też znajdziesz coś dla swoich dziadków.

ODPOWIEDZ