Rozwój biznesu

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: akacja56 »

Jak mamy rolę to warto pomyśleć o nawozie, a do tego wszystkiego też o skupie jakimś dobrym jak mamy mieć zboże, rzepak czy coś w tym rodzaju. Warto zerknąć na propozycje na sobianek/pl/ , gdzie znajdziesz właśnie takie informacje i produkty.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kobietki33 »

To może ja od siebie dorzucę ceny bydła - wystarczy kliknąć, a przeniesie was na stronkę . Wiem, że w różnych regionach różnie się to kształtuje, dlatego myślę, że dobrze wiedzieć, gdzie w razie czego takiego czegoś szukać. Ps, nie musicie mi dziękować, to fajne i łatwo dostępne forum.

kraksa
Posty: 106
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kraksa »

Jeśli rozwijasz swój biznes to przyda Ci sie na pewno ten darmowy program do faktur online , który umożliwia wystawianie faktur w dowolnej walucie oraz umieszczanie tłumaczeń faktur na język angielski.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: maleńka »

A co sądzicie o reklamie? Bo mnie się wydaje, że odpowiedni marketing będzie nam tutaj w stanie sporo pomóc. Jeśli będziemy szukali dobrej agencji, to zdecydowanie warto się zgłosić do influeme/com/ . Miałam z nimi styczność i śmiało mogę ich dalej polecić innym.

saymyname
Posty: 208
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: saymyname »

A co powiecie na to, aby przykładowo dołączyć do grupy ofwsparciefranczyza/pl i zacząć sprzedawać kredyty, polisy, bądź nieruchomości? Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie, tym bardziej że oferują oni szkolenia, wszelkie materiały edukacyjne, a nawet i do promocji waszej franczyzny. Według mnie warto pomyśleć nad tą opcją.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kochanka »

Ja prowadzę niewielką restaurację, także tutaj potrzebowałam takiej reklamy która trafi do potencjalnych klientów. Zdecydowałam się współpracować z agencją reklamarestauracji/com/pl/ która właśnie specjalizuje się w promocji usług gastronomicznych. Dlatego liczę też tutaj na dłuższą współpracę z nimi.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kobietki33 »

Dla mnie nie ma lepszego miejsca, niż sieć, żeby się w czymś takim rozeznać. Na pewno to rozumiecie. Znajdziecie ceny bydła i naprawdę wiele innych ciekawych wątków. Zachęcam do sprawdzenia forum od Agrofoto. To na pewno też będziecie wiedzieć, gdzie w ogóle sprzedać takie elementy i maszyny. To AgroFoto forum ma na pewno taki temat.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: korka »

Dobrze jest tez zatroszczyc sie o wizerunek firmy w sieci. Nam bardzo pomogli e-partner/com/pl/ przy audycie seo i dopasowaniu wygladu i materialow na witrynie i social media. Jednak dopasowane pod klientow przyciagaja ich :)

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że fajnym pomysłem na biznes jest lodowisko, gdyż dużo ludzi uwielbia jazdę na łyżwach. Myślę, że [ur=namplan/pl/zadaszenia-lodowisk/]zadaszenie namiotowe będzie świetnym pomysłem na dodanie uroku lodowisku i przyciągnie jeszcze większą ilość klientów. Firma Namplan ma spore doświadczenie w tej branży, więc bez problemy przygotują dla was solidną konstrukcję, która posiada wszelkie normy bezpieczeństwa.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kamilka45 »

Jak stawiasz na rozwój biznesu to warto zerknąć też na nowoczesne metody rozwoju w firmie. Takie elektroniczne zarządzanie dokumentacją też dobrze się sprawdzi podczas rozwojowych działań.

ODPOWIEDZ