transport

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: transport

Post autor: patka »

No właśnie, wszystko zależy od tego, co chcemy przetransportować. W niektórych sytuacjach z pewnością zaciekawi Was transport maszyn, wózków widłowych Wrocław Hol-Max: holowanie.wroclaw/pl/transport-maszyn/ . Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: transport

Post autor: Aśka »

to ja aktualnie jedynie miałam teraz transport osób chorych medyktrans/com/pl/przewoz-osob-chorych-i-transport-sanitarny-w-poznaniu/ żeby ogarnąć na imprezie i już

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: transport

Post autor: megXX »

Transport daje oczywiście bardzo duże możliwości z handlem, szczególnie handlem międzynarodowym, który otwiera wiele furtek, daje dużo możliwości dla firm produkcyjnych i nie tylko. Jeśli widzicie dla swojej firmy szanse w handlu ze wschodem to zajrzyjcie sobie na ccrw/pl/ Firma specjalizuje się w certyfikatach wymaganych przez Unię Celną przy eksporcie towarów do Rosji.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: transport

Post autor: profesjonalna »

Widzę, że różne macie potrzeby, dlatego nie omieszkam wam powiedzieć, że możecie wynająć busy do niemiec śląsk codziennie jeździ. Dzięki niemu łatwo się dostaniecie za granicę, bez szczególnych problemów. Wiem, że poszukanie dobrego przewoźnika to czasem piekło, dlatego myślę, że powinniście skorzystać z mojej pomocy. Będzie to dla was wsparcie.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: transport

Post autor: kasiakasiula »

A może ktoś z Was do transportu potrzebuje wypożyczyć busa? Mogę polecić jarson-wynajem/pl/wynajem-busow-zgorzelec/, gdzie zajmują się wypożyczeniem busów na terenie Zgorzelca i okolic. Zdecydowanie ceny za wynajem takiego samochodu nie są wygórowane :)

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: transport

Post autor: mamonka »

Jeśli chodzi o prowadzenie takiej firmy transportowej, to na pewno warto jest co chwilę brać udział w najnowszych szkoleniach z tym związanych. Na stronie akademiaczasupracy/pl/ chociażby są takie kursy dostępne.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: transport

Post autor: emeraldlady »

Nasze centra logistycznie chyba dość prężnie się rozwijają. Dlatego też cieszę się, że coraz więcej firm inwestuje w konstrukcje stalowe. Kraków ma takich przynajmniej kilka, co bardzo mnie cieszy. Sama zamierzam otworzyć mały magazyn, z którego część może uda mi się wynająć i dzięki temu zarobić trochę do innych inwestycji. Chyba miejsca na przechowywanie nigdy nie jest za dużo. Uważam tak od kiedy wyprowadziłam się ze swojej kawalerki!

soya
Posty: 207
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: transport

Post autor: soya »

Widzę, że interesuje was transport... To dobrze się w sumie składa... Bo znalazłam ostatnio firmę Ejko ejko/com/pl/ , która działa na rynku już od wielu lat. Także nie ma problemy, jak chodzi o transport krajowy, jak i międzynarodowy. Oni w tym zakresie was na pewno nie zawiodą.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: transport

Post autor: kobietki33 »

Jeśli poszukujesz transportu nieważne czy ma być lądowy, morski czy też lotniczy to skorzystaj z oferty firmy symlog.eu/. Wszystko w dobrej cenie i z dostawą na czas. Na pewno dowiozą to co im zlecisz i obędzie się bez problemów. Ich atutem jest transport intermodalny i pociąg na trasie do Chin.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: transport

Post autor: wiktoriaula »

W każdej branży są inne przepisy regulujące przewóz danych towarów. Jeśli chcecie wiedzieć jak wygląda transport cysternami w branży spożywczej to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Stando. Działają oni prężnie na rynku, mają odpowiednio dostosowane samochody ciężarowe do przewozu np. produktów spożywczych czy pasz dla zwierząt. Pracują tam świetni specjaliści, na których zawsze można liczyć.

ODPOWIEDZ