Moduł email marketingu dla Magento

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: Clamor »

Tak jak w temacie... Chciałbym skorzystać z jakiegoś modułu dla Magento, jednak nie wiem na jaki warto się zdecydować. Sporo dobrego w internecie czytałem o tej wtyczce https://freshmail.pl/wtyczka/magento-2/ . Może warto z niej skorzystać? Co o tym sądzicie? Czekam na wasze odpowiedzi, wielkie dzięki za pomoc!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: danuśka »

U mnie w firmie realizujemy tylko marketing internetowy, a dokładniej zlecamy go agencji capability/pl/ . Już jakiś czas współpracujmy razem, bo pracują nam naprawdę spoko ludzie którzy zawsze służą pomocą itp.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: maleńka »

Jakoś mało jestem rozeznana w tym temacie, ale jeśli chcesz mieć coś zrobione w sposób profesjonalny to warto tutaj zapytać kogoś z dobrej agencji reklamowej sztukaebiznesu/pl/ . Oni już tam mają sposoby jak najlepiej jest dotrzeć do klientów niskim kosztem, ale skutecznie.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: korka »

Nic dziwnego, caly handel z powodu pandemii przeniosl sie do sieci wlasciwie wiec nie jest niczym zaskakujacym, ze rowniez polacy z niego korzystaja. Teraz nalezaloby juz zwrocic uwage na to, ze reklama rowniez powinna sie przeniesc do sieci, bo fakt, ze to tam sa nasi klienci potwierdzaja badania :) Dobrze sie sprawdzi marketing online ktory pomoze nam dotrzec do spolecznosci potencjalnych klientow i przekona ich o naszej wiarygodnosci, zreszta sprawdzcie sobie na wommmarketing/pl/ - wszystko super opisuja

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: roomia »

Dokładnie tak, marketing internetowy kwitnie i to na pewno jest przyszłość dla reklamy. Ja bym proponowała zainwestować w pozycjonowanie i zacząć należy od pozycji danych słów kluczowych inclick/pl/jak-sprawdzic-pozycje-slowa-kluczowego/ . Następnie działania pozycjonujące doprowadzą do podniesienia pozycji w wyszukiwarce

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: kochanka »

Ja u siebie samą usługę pozycjonowania, wzbogaciłam o działania marketingu szeptanego, bo poza wysoką pozycją w wyszukiwarkach, dobrze jest mieć też dobrą opinię, by zainteresowani klienci sami też san szukali. W tym dokładnie zakresie działali dla mnie ludzie od mbuzz/pl/ których serdecznie polecam. W szeptance mają sporo doświadczenia, także wiedzą jak należy działać z wyczuciem, by osiągnąć cel stopniowo ale stabilnie.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: litovelek »

ja głównie działam na drwstudio/pl/?fbclid=IwAR2ST8Efciboiw5I-UdRRLBoWbmkHkCUekd5k2cgLB-Yb1pXvqc1lSSaSCM oni naprawde wszystko mi fajnie ogarneli jezeli chodzi o reklamę zewnetrzna

zuzula12
Posty: 1545
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Moduł email marketingu dla Magento

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że drobne formy reklamy najlepiej spełniają swoją role. W przypadku mojego sklepu korzystam z produktów ekologicznych, dlatego regularnie zamawiam torby płócienne z nadrukiem i inne produkty z oferty tego sklepu internetowego. Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

ODPOWIEDZ