Gdzie kupić broń sportową?

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Gdzie kupić broń sportową?

Post autor: jadzka »

Hej, tak jak w temacie. Zastanawiam się, gdzie mogę kupić broń sportową w przyzwoitej cenie. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Do tej pory udało mi się trafić na tą stronę https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 i muszę wam powiedzieć, że mają oni dość ciekawą ofertę. Myślicie, że warto się skusić?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Re: Gdzie kupić broń sportową?

Post autor: ariadna »

Jakoś nigdy nie leżały mi takie sporty.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Gdzie kupić broń sportową?

Post autor: wiktoriaula »

Oprócz broni , z pewnością przyda wam się dobrej jakości celownik. Jeśli szukacie czegoś profesjonalnego to zajrzyjcie na stronę taiwangun/com/pl/celowniki-kolimatorowe. Będziecie bardzo zadowoleni z wyboru asortymentu, gdyż wybór jest naprawdę spory i każdy powinien znaleźć coś dopasowanego do siebie i swoich potrzeb. Moim zdaniem warto postawić na jakość.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Gdzie kupić broń sportową?

Post autor: kielichowa »

Nie kojarze sklepów z bronią szczerze powiedziawszy, nie moja bajka, ale mąz kolekcjonuje różne repliki broni białej i palnej. Do tego pasjonuje się strzelectwem. Niedługo zbliżają się jego urodziny i zaplanowałam, że zamówie dla niego jakąś super replikę, z wyższej półki. Nawet już znalazłam sklep galeriareplik/pl/ tylko że nie bardzo wiem, na który egzemplarz się zdecydować :)

Julia66
Posty: 528
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Gdzie kupić broń sportową?

Post autor: Julia66 »

Nie jestem do tego przekonana.

ODPOWIEDZ