Praca za granica?

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Praca za granica?

Post autor: Zaklinaska »

Hej :) Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć sprawdzone oferty pracy za granica?

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Praca za granica?

Post autor: korka »

Jak szukasz pracy za granica to warto sobie zerknąć na praca.dojczland.info/ tam sa sprawdzone oferty pracy i za dobra stawkę.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Praca za granica?

Post autor: haanka »

ja pracuje za granica już od kilku ładnych lat. jestem opiekunką osób starszych i wyjeżdżam z agencją Dolce Vita. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i znasz język to zdecydowanie polecam tą firmę. oferuję korzystne warunki finansowe, dbają o swoich pracowników.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Praca za granica?

Post autor: litovelek »

fajnym miejscem na załatwienie sobie pracy za granica jest tez hollandcontracting/pl moim zdaniem rewelacyjne miejsce, a do tego tak naprawdę jeszcze załatwiają zakwaterowanie

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Praca za granica?

Post autor: emeraldlady »

Za granicą najlepiej szukaj pracy przez agencje albo sprawdzone portale :) Ja sama tak robię i dzięki temu mam normalny zarobek.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Praca za granica?

Post autor: korka »

Moim zdaniem lepiej jednak w kraju. Dla mnie to bardziej komfortowe, ale co kto woli. Można poszukać i znaleźć bardzo dobre oferty. Sama pracuje w firmie imex-logistics/pl/Praca.html i sobie chwalę :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Praca za granica?

Post autor: jula »

Musisz wyjeżdżać do pracy za granicę? Obecnie w Polsce nie brakuje pracy i warto poszukać czegoś na miejscu. Płacą bardzo dobrze. Zobacz sobie trendy w obszarze rekrutacji. Dowiesz sie jak wygląda teraz rekrutacja. Ja uważam, ze taka wiedzę powinien posiadać zarówno pracodawca jak i pracownik.

zuzula12
Posty: 1545
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Praca za granica?

Post autor: zuzula12 »

Można pracować też tymczasowo. ja kiedyś tak zarabiałam. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla uczących się. Poczytajcie sobie na ten temat na stronie kariera24.info/tymczasowej-wszystko-wiedziec/ to artykuł który mówi o takiej pracy i o agencjach pracy tymczasowej. Pamiętajcie że lepsza taka praca i zarobki niż żadna.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Praca za granica?

Post autor: Dominiśka »

Ja jednak wolałam zostać w kraju, ale dorabiam sobie przez inwestycję w platformie XTB. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania, dodatkowo jest to świetna forma rozrywki

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Praca za granica?

Post autor: aldona »

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila [email protected]

ODPOWIEDZ