Pomoc prawna

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: nata29 »

A tutaj insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/mobbing-pracy-w-uk-czy-mozna-uzyskac-odszkodowanie/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Między innymi znajdziecie tam porady prawne na temat możliwości uzyskania odszkodowania za mobbing w pracy w UK. Warto się przyjrzeć artykułom tam zamieszczonym.

Awatar użytkownika
Djeniu41
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:40 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Djeniu41 »

Znacie jeszcze jakiś adwokatów? Chętnie przejrzę wasze propozycje.
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: Majeczka8 »

Zastanówcie się koniecznie nad opieką prawną. Dzięki temu przez 24 godziny będziecie mieli dostęp do infolinii prawnej. Tutaj lexsecure/pl/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Cena miesięcznego abonamentu nie jest wysoka, a można dzięki temu uniknąć kłopotów. Taka opcja wydaje się naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Andzela »

Znacie może kogoś sprawdzonego z okolic Krakowa? Szukam sprawdzonych porad odnośnie wyboru kancelarii.

MarzenaW
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:34 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: MarzenaW »

Znacie może kogoś sprawdzonego z okolic Krakowa? Szukam sprawdzonych porad odnośnie wyboru kancelarii.
Z jednej strony trochę smutno czytać o tego typu problemach. Nikt w swoim życiu świadomie by sobie takiej sytuacji nie życzył, natomiast ma to niewiele wspólnego z realiami. Związek dwojga ludzi może rozpaść się błyskawicznie, w najmniej oczekiwanych momencie. Wszystko będzie się sprowadzało do naszych wzajemnych prób jego ratowania, a jeśli to nie przyniesie skutku to pozostaje droga prawna. Niestety w większości przypadków kończy się to szukaniem pomocy u kogoś obeznanego z prawem. Dlatego też tak popularne są usługi takie jak kancelaria rozwody kraków oferujące kompleksowe podejście do sprawy. Po czym poznać dobrego specjalistę? Po indywidualnym podejście do naszej konkretnej sprawy. Widać to doskonale już podczas pierwszego spotkania. Jeśli chodzi o sprawdzone kancelarie z Krakowa to warto wymienić - kancelaria-actio/com/uslugi/klienci-indywidualni/prawo-rodzinne/rozwod/ ze względu na dużą ilość pozytywnych opinii jakimi mogą się pochwalić.

kendal
Posty: 692
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: kendal »

Owszem, w wielu sprawach pomoc prawna jest wręcz nieoceniona. Ja zdecdowałam się na pomoc adwdomaradzka/pl/ przy sprawach karnych. To specjalista w swoim fachu, z powołania.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: asztarte »

Ja z kolei mogę doradzić usługi sprawdzonej kancelarii z Warszawy - Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota ap-prawoifinanse/pl/doradztwo-prawne Moja rodzina kilka razy korzystała z ich usług przy różnego typu sprawach jak spadek, rozwód czy dochodzenie odszkodowania i zawsze super się sprawdzali, to bardzo dobrzy fachowcy, z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w sprawy klienta. Plusa daję też za rozsądne stawki.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: jalinka »

Hejka, a czy jest ktoś kto w ostatnim czasie przechodził przez sprawę jak rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa ? Ja znalazłam juz kancelarię kancelariapietrzyk/pl/ ale szczerze nie wiem od czego zacząć, ile to kosztuje, mąż po ślubie zaczął mnie zdradzać, mam dowody.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: Katia »

Jeśli potrzebujecie dobrego specjalistę od prawa spadkowego to polecam kancelarię pani mecenas Magdaleny Karaczun - karaczun/com/pl/. Korzystałam z ich pomocy, gdy miałam problemy z uzyskaniem spadku, który został mi zapisany w testamencie. Ze wszystkim sobie swietnie poradziła, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo konkretna osoba, godna zaufania i polecenia.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: ewaO »

W Szczecinie mieści się Kancelaria Radców Prawnych Adversus kancelaria-adversus/pl/klienci-indywidualni/sprawy-cywilne/ Koniecznie ich sobie sprawdźcie, bo to bardzo profesjonalni, solidni radcy prawni, kilka razy korzystałam z ich usług i zawsze dobrze się ze wszystkiego wywiązywali, to doskonali specjaliści.

ODPOWIEDZ