Sushi

Awatar użytkownika
ALUCARD
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:17 pm

Sushi

Post autor: ALUCARD »

Witam! Szukam razem z żoną sprawdzonej restauracji, która oferuje świeże i pyszne sushi w swoim menu. Chodzicie do takich lokali i możecie polecić coś konkretnego? Muszę wspomnieć, że będzie to moje pierwsze sushi, więc wolałbym się nie zrazić do tej potrawy. Moja żona posiada większe doświadczenie z tymi rolkami i szukamy naprawdę dobrej restauracji. W internecie trafiliśmy na ten link sushiking/pl/. Mają oni całkiem pozytywne opinie. Warto im zaufać i się na nich zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Czekam na wasze odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Sushi

Post autor: Magnolia »

My regularnie zamawiamy sushi z dowozem z Osaka Sushi osakasushi/pl/sushi-z-dowozem To świetna restauracja sushi z Gdańska. U nich zawsze jedzonko jest pyszne, świeże i szybko dowożą. Mają różne ciekawe sety, polecam Tempura set.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Sushi

Post autor: haanka »

Też lubię sushi i często je zamawiam obecnie jak pracuje na home office. Przetestowałam już kilka miejsc i zdecydowanie najbardziej smakują mi dania z Sushi Corner sushicorner/pl/. Jak mieszkacie we Wrocławiu to warto zamówić :) dużo zestawów, przystępne ceny, miła obsługa i zawsze terminowa dostawa.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Sushi

Post autor: kendal »

Ja też lubię sushi, chociaż ostatnio częściej jadam chińczyznę. Mam namiar na super knajpę, a dokładnie dragonbox/pl/ Zostawiam wam namiar, gdyby akurat ktoś z was też chciał się tam wybrać w najbliższym czasie. Moim zdaniem warto :)

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sushi

Post autor: zuzula12 »

Osobiście zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę katowice.sushiking/pl/ , na której znajdziecie fantastyczny catering z dostawą sushi na wskazany adres. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Sushi

Post autor: jalinka »

Dopiero całkiem niedawno odkryłam restauracje Bubbles, a w Warszawie mieszkam już jakiś czas, spacerując po mieście, postanowiłam wpaść do nich na kawę i jakiś dobry deser, postanowiłam spróbować bezy, okazała się wyjątkowo smaczna, w restauracji urzekła mnie atmosfera tam panująca. Mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze tam wrócę, spróbować reszty smakołyków.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Sushi

Post autor: Jasieńka »

Każdy lubi co innego. A ja akurat nie lubię eksperymentować w kuchni tylko wolę tradycyjne dania. Dlatego też byłam w Restauracji U Wienawy w której to miałam okazję skosztować dań kuchni oficerskiej. A to nie wszędzie jest możliwe, gdyż jest to jedyna taka restauracja w której to podają dania kuchni przedwojennej. Także jeśli jesteś ciekaw jak jadali w dawnych czas to tutaj się o tym przekonasz.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Sushi

Post autor: dzieciaczek »

Sushi to trzeba lubić, i ja do zwolenników tego dania nie należę. Zdecydowanie bardziej wolę dania kuchni tradycyjnej. Dlatego też jak dowiedziałam się, że w Warszawie jest Restauracja Akademia w której to podają dania kuchni tradycyjnej to musiałam tam pójść. I tak przekonałam się, że tam wszystko jest tworzone z ogromną pasją i zaangażowaniem. Dlatego też zdecydowanie polecam tę restaurację.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Sushi

Post autor: rosalla »

Lubię kuchnię japońską i sushi więc jak tylko mam okazję zamówić jakiś set do biura czy wybrać się do restauracji to zawsze chętnie korzystam. Mieszkam we Wrocławiu i tu najchętniej zaglądam do NABE nabe/pl/pl/. Bardzo rozbudowana karta dań, niesamowite smaki, rozsądne ceny. Obsługa jest miła, w restauracji panuje przyjemny klimat.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Sushi

Post autor: kendal »

Ja też nie mogę przejść obojętnie obok sushi :) Niestety, wcale nie tak łatwo znaleźć dobrą restaurację, która serwuje dobre i świeże sushi. Chyba najlepsze, jakie jadłam to kokusushi/pl/sushi-bary/ul-sienkiewicza-3-bialystok/ Jak nie byliście, to koniecznie zajrzyjcie.

ODPOWIEDZ