mieszkanie w Warszawie

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

mieszkanie w Warszawie

Post autor: Dominiśka »

Moja siostra chciałaby kupić jakieś ładne mieszkanko w Warszawie. Znalazłam niedawno kreatordom/pl , podobno deweloper jest profesjonalny, mieszkania piękne i okolica spokojna. a Wy co o tym sądzicie?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: Iwonka »

O rany mieszkania w Warszawie są takie drogie - kawalerka kosztuje majatek. Też miałam taki pomysł na życie, ale szybko zrezygnowałam. Za cenę kawalerki w Warszawie kupię ładne mieszkanie na śląsku. Już znalazłam dobre biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ które ma mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Może niech twoja siostra się dobrze zastanowi czy nie lepiej kupić mieszkanie w innym tańszym regionie Polski.

julia02
Posty: 62
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: julia02 »

Każdy ma swój pomysł na życie, na to gdzie chce mieszkać. Jeśli chodzi o miasto dla mnie Warszawa jest również tym najlepszym wyborem. Jak będziecie kupować mieszkanie to ze swojej strony mogę polecić dobrego i profesjonalnego zarządcę Per modum per-modum/pl/ , na nim można polegać. Od lat działają na rynku, a o nieruchomościach wiedzą chyba wszystko.

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: Zaklinaska »

Zajrzycie sobie na prywatnaoferta/pl/ Tam jest naprawdę mnóstwo różnych ofert, od osób ,które sprzedają same, bez pośredników, mozna znaleźć na prawdę mieszkanie w dobrej cenie.

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: kendal »

No nie wiem jak wy, ale ja nie widzę sensu kupowania mieszkania z rynku wtórnego. Praktycznie tak samo pod względem cenowym wychodzą mieszkania deweloperskie i tutaj akurat nie mam żadnych wątpliwości, ze są lepsze - nowoczesne, przestronne, z dobrą lokalizacją. Najlepiej porównać sobie kilka ofert, poczytać opinie. Już teraz na wstępie mogę ci powiedzieć, że w sumie lepszej oferty niż tutaj asbud/com to nie znajdziesz. Sama mam mieszkanie od tego dewelopera i bardzo je sobie chwalę.

zuzula12
Posty: 1560
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: zuzula12 »

Może szukacie mieszkania w Lublinie a nie w Warszawie? Jeśli ktoś z was właśnie tak chce to musi koniecznie zapoznać się z inwestycją orion.lublin/pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ to nowe osiedle a w pobliżu niego znajdują się ścieżki rowerowe, zielony wąwóz i Stary Las. Świetne miejsce bardzo bezpieczne i spokojne. Idealne mieszkania dla rodzin.

kraksa
Posty: 109
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: kraksa »

Ja akurat też szukam w stolicy a zakup mieszkania to poważna sprawa dlatego warto wcześniej dobrze się zastanowić nad wyborem lokalu. Moim zdaniem najlepiej kupować mieszkanie nowe od dewelopera. Mam już wybrane mieszkanie na osiedlu Poematu

jankat
Posty: 199
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: jankat »

Polecam zapoznać się z ofertą moovininteriors/pl/aranzacja-wnetrz-na-poddaszu/, gdzie profesjonalnie zajmują się aranżacją wnętrz w mieszkaniu. Dzięki nim przestrzeń w domu będzie praktyczna i jednocześnie bardzo elegancka.

korka
Posty: 264
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: korka »

a jak radzicie sobie z przeniesieniem sie na nowe mieszkanie? Moim zdaniem najrozsadniej wlasnie zdecydowac sie na uslugi firmy. Dzieki temu bedziemy miec spokojna glowe i nie bedziemy musieli sie az tak gonic i stresowac w trakcie przenosin. Ja bylam bardzo zadowolona z uslug firmy przeprowadzki-warszawskie/pl/ - zadbali o kazdy szczegol od spakowania rzezczy po rozladunek ich na nowym miejscu !

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: mieszkanie w Warszawie

Post autor: modnisia34 »

Jak już zakupisz mieszkanie w stolicy to przyjdzie pora na jego aranżację i polecam skorzystać z oferty witryny Pikoteka gdzie znajdziesz masę dzieł znanych malarzy w postaci replik wysokiej jakości. Ja uwielbiam manieryzm i dlatego zamówię dzieło Giuseppe Arcimboldo Cztery pory roku bo od lat mi się marzy ten obraz. Myślę że każdy znajdzie u nich swojego twórcę i skorzysta ze względu na ceny jaki jakość.

ODPOWIEDZ