Notariusz

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Notariusz

Post autor: flow »

Nie wiem czy mieliście kiedyś kontakt z jakimkolwiek notariuszem, ale warto znać naprawdę dobrego w swojej okolicy. Sama nieraz korzystałam z usług notariusz Agnieszki Bunkowskiej z kancelarii w Słupsku notariusze-slupsk/pl/akt-notarialny.html. To doświadczona osoba, która jest bardzo dobrze obeznana z prawem i czynnościami notarialnymi. U nas było przepisywanie własności, ale też i sprzedaż mieszkania. Ceny pani notariusz ma bardzo atrakcyjne, jest rzetelna, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Notariusz

Post autor: moa »

Super, że powstał taki wątek. Ja w przypadku testamentu (mój dziadek spisywał), ale też własnie jak kupowałam działkę, to chodziłam do notariusza Adama Robaka z kancelarii notarialnej w Katowicach (na ul. Uniwersyteckiej 13) notariuszadamrobak/pl/czynnosci-notarialne/. Bardzo fajny notariusz, sympatyczny, ale i profesjonalny, przy tym ma dobre ceny, no i jest kompetentny, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Notariusz

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną, na której można w pełni polegać. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z notariuszwlodzi/com/pl/ Jest to sprawdzona kancelaria notarialna z usług, której sama kilkukrotnie korzystałam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Notariusz

Post autor: oran »

Dobrze jest mieć zaufanego notariusza w zanadrzu. My już wielokrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej pani notariusz Teresy Lewińskiej w Szczecinie notariusz-lewinska/pl/obsluga-notarialna. To profesjonalistka w każdym calu, ma doświadczenie i kompetencje, które widać już po przestąpieniu progu jej kancelarii. Ceny też ma korzystne, no i jest rzetelna, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Notariusz

Post autor: nero »

Też mam zaufanego notariusza - Jakuba Wentę z Kancelarii Notarialnej w Tczewie kancelariawent/pl/czynnosci-notarialne/. To sprawdzony notariusz, godny polecenia, ma doświadczenie i kompetencje, które sprawiają, że jest rzetelny. Uważam, że ze wszystkich notariuszów, z których usług korzystaliśmy, on jest najlepszy, zdecydowanie warto iść własnie do niego.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Notariusz

Post autor: ewaO »

Jeśli o mnie chodzi to sprawdziła się dobrze kancelaria notarialna Anny Kleszczewskiej z Zabrza zabrze-notariusz/pl/ Mega solidna i rzetelna pani notariusz, plus też za dobre stawki.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Notariusz

Post autor: leana »

Od siebie bardzo serdecznie polecam kancelarię notarialną notariusz Katarzyny Grzybowskiej w Szczecinie notariusz-grzybowska/pl/zakres_uslug.html. U tej pani byłam już nieraz i muszę przyznać, że jest bardzo rzetelna. Zawsze dostawałam od niej konkretne informacje, pomagała mi w wielu sprawach, dobre jest to, że mają szeroki zakres usług, duże kompetencje i doświadczenie, polecam.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Notariusz

Post autor: moira »

Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednią kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałam się na usługi kancelarii notarialnej jeziorscy/com/pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Kancelaria ta ma swoją siedzibę na terenie Zgierza.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Notariusz

Post autor: suri »

My przez już jakieś dwa lata pracujemy w nieruchomościach i usze przyznać, ze jest to opłacalny biznes. warto jednak znać i dobrego i rzetelnego notariusza. My cały ten czas korzystamy z usług tego samego notariusza z kancelarii notarialnej w Bydgoszczy, pana Piotra Góreckiego notariusz-gorecki-bydgoszcz/pl/czynnosci-notarialne.html. On ma szeroki zakres usług, jest kompetentny i profesjonalny, posiada przystępne ceny i umie pomóc nawet w bardziej skomplikowanych sprawach, polecam.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Notariusz

Post autor: asztarte »

W sprawie dobrego notariusza z Poznania to ja ze swojej strony jak najlepiej oceniam panią notariusz Irenę Antkowiak notariuszantkowiakirena/pl To solidna i rzetelna notariusz, wizyta u niej przebiegła w miłej atmosferze, wszystko poszło szybko i sprawnie. Po prostu pełen profesjonalizm.

ODPOWIEDZ