Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Julia66
Posty: 460
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: Julia66 »

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że wybór wózka przyniesie mi tyle problemów. Minęły dwa tygodnie a ja wciąż nie wiem czy lepiej wybrać RIko Side czy Basic? Macie jakieś doświadczenia z tymi wózkami?

Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: Kamilla36 »

Najbardziej ufam kołom pompowanym dlatego sama zdecydowałam się na Riko Basic. Dużym atutem tego wózka jest też jego cena - zaledwie 1000zł za naprawdę porządny wózek na kilka lat to bardzo mało.

Julia66
Posty: 460
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: Julia66 »

Kiedyś słyszałam, że pompowane koła szybko się przebijają - nie miałaś takiej sytuacji? Na pewno amortyzacja dzięki nim jest super :D A co do ceny niewątpliwie jest to atut, ale też zapaliła mi się lampka czy na pewno będzie bezpieczny i wytrzymały.

Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: Kamilla36 »

Co do jakości naprawdę nie ma się do czego przyczepić, a co do kół - nigdy mi się nie przebiły, więc albo te są tak super wytrzymałe, albo ktoś miał kiedyś pecha ;)

Julia66
Posty: 460
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: Julia66 »

Okej, nie powiem, że mnie nie cieszy to co piszesz, bo teraz jestem pewna, że w końcu znalazłam odpowiedni dla siebie wózek. Jutro z rana zabieram się za zamawianie go i dzięki Ci za wszystkie informacje!

bastylia
Posty: 115
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: bastylia »

Masz rację, to są ważne argumenty, ja na przykład mam x-landera i nic się z nim złego nie dzieje, ślicznie wygląda i tak samo jak na początku. Ten producent ogólnie dobre te wózki robi, sporo filmików obejrzałam zanim go kupiłam

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: kasiakasiula »

Bardzo wygodny materac i materiał wózka, gondola wykonana naprawdę solidnie, polecam zdecydowanie wózek od Venicci ;) Możecie go znaleźć na venicci/pl/. Długo szukałam właśnie takiego wózka, cieszę się, że go wybrałam, spisuje się naprawdę dobrze :)

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Riko Basic czy Riko Side, który wózek wybrać?

Post autor: furka »

W moim przypadku Riko Side był najlepszym wyborem. Wózek komfortowy w każdych warunkach, na każdej nawierzchni. Wprowadzanie po schodach, podbijanie na wyższe krawężniki nie jest żadnym problemem z tymi amortyzacjami i wagą.

ODPOWIEDZ