Podróże

sorra
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Podróże

Post autor: sorra »

Jeszcze się zastanawiam gdzie wybiorę się w podróż w tym roku, ale myślę o tym by wyjechać z rodziną na biwak. Musiałabym przy okazji odwiedzić sklep z pontonami , bo podczas naszej ostatniej wyprawy brakowało nam możliwości popływania po jeziorze

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Podróże

Post autor: kasiakasiula »

Jeśli wybieracie się w góry lub jeździcie na wyprawy off-road warto zapoznać się z tym artykułem terenowiec/pl/pl/poradnik/post/czy-lancuchy-samochodowe-sa-obowiazkowe-dla-samochodow-off-road, gdzie dowiecie się, czy obowiązkowe są łańcuchy samochodowe.

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Podróże

Post autor: Julia66 »

Jeżeli chcielibyście zorganizować sobie rewelacyjne wakacje z pomocą ekspertów, to strona travelpp/pl/tui/ będzie dla Was odpowiednim rozwiązaniem. To partner strategiczny TUI, który pomoże Ci zorganizować cały wyjazd. Marzy Ci się jakieś ciekawe miejsce? Oryginalne i niepopularne? Żaden problem, ponieważ wspólnie z nimi możesz zorganizować sobie wakacje na 7 kontynentach, wybierając nawet bardzo egzotyczne kierunki. Jak widać - jest w czym wybierać!

agentka
Posty: 214
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Podróże

Post autor: agentka »

Ja to z utesknieniem czekam na wakacje.. juz mam dosc tej zimy :) Chcielismy sobie z mezem ostatnio poprawic humor i zaklepalismy fajna oferte tripholiday/pl/ :) jak nie macie jeszcze pomyslu to sobie poprzegladajcie

kasiunia
Posty: 283
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Podróże

Post autor: kasiunia »

Podróżowanie to jest właśnie to na co pracuję i czekam cały rok. Właśnie wakacyjne wyjazdy są tym na co cieszymy się całą rodziną. Co jakiś czas kupujemy także różne rzeczy, które przybliżają nas do przygotowań do wyjazdu. Na przykład ostatnio kupiłam córce taką oto bluzkę - dstreet/pl/product-pol-29125-T-shirt-damski-MICKY-DUO-ecru-RY1426.html ,z pewnością się przyda w upalne letnie dni.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Podróże

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli w tym roku marzą ci się podróże to postaw na egzotykę i ofertę tego biura nomade/pl/kierunki Dzięki nim poznasz najpopularniejsze kierunki i od ręki zakupisz daną wycieczkę. Nie musisz się też martwić o dodatkowe atrakcje bo wszystko ci przygotują. Dzięki nim uda ci się naprawdę wypocząć.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Podróże

Post autor: zuzula12 »

Ja uwielbiam podróżowa i kiedy tylko mam trochę czasu to wybieram się w dłuższa lub krótszą wycieczkę i tak ostatnio własnie zdecydowałem sie pojechać do Bańska Bystrzyca i jak dla mnie jest to piękny teren do zwiedzania. Przeczytałem o tym miejscu na store-master/com/pl gdzie opisywali że własnie coraz więcej turystów tam przyjeżdża. Polecam poniewaz naprawdę warto

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Podróże

Post autor: kajaa »

My też planujemy podóże w tym roku. Na początku chcieliśmy kupic kampera, ale ceny zwaliły nas z nóg. Zaczęliśmy szukac innych rozwiązań i trafilismy na azar4/pl/ Ta firma oferuje kapsuły mieszkalne na samochody. Uważam, ze to świetne rozwiązanie. Słyszeliście kiedyś o tym?

saymyname
Posty: 208
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Podróże

Post autor: saymyname »

A podróżujecie też kamperami? Ja właśnie kupiłam niedawno kamper, ale muszę nad nim popracować. Dlatego mam do was pytanie - czy kojarzycie może firmę intercamp/pl/pl/c/Bojlery-i-Termy/4776 ? Czy ktoś z was kupował tam, jakieś artykuły do kampera?

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Podróże

Post autor: nosleep »

Podróżowanie jest bardzo popularne i wiele osób wybiera się ciekawe miejsca. Nie wiem czy wiecie, że coraz częściej dostępne są się różne opcje wyjazdów na święta. Jeśli zastanawiacie się gdzie na wielkanoc warto wyjechać, to zerknijcie do artykułu na stronie parkhotellyson/pl . Tutaj znajdziecie sporo pomysłów na ciekawe Święta Wielkanocne poza domem.

ODPOWIEDZ