Zabawki dla dzieci

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Aśka »

Moja koleżanka ostatnio urodziła dziecko i wybieram się w odwiedziny. Może podpowiecie mi jakieś pomysły na prezent. Widziałam kilka ciekawych pomysłów na miastokobiet/pl/jak-wybrac-prezent-dla-niemowlecia-najwazniejsze-informacje/ Co sądzicie ?

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: zuzula12 »

Posiadacie własne dziecko? Warto zadbać o znalezienie mu jakiegoś hobby. Według mnie doskonałym pomysłem na który ostatnio natrafiłem są zajęcia online o programowaniu. Polecam Wam scholaris.edu/pl/kursy-programowania-online-dla-dzieci-pomysl-na-fajne-hobby-i-przyszlosc-zawodowa/ , jest to strona na której znajdziecie artykuł opisujący zalety tego typu zainteresowań.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: jula »

Myślę, że teraz warto kupić zabawki ogrodowe dla dzieci. Dzieciaki na pewno chętnie będą się nimi bawić. Ja chcę zamówić kilka takich zabawek dla córki. Rozłoże jej koc na trawie i niech się bawi jak pogoda dopisze. Poza tym myślę o piaskownicy :)

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kajaa »

Ja dzisiaj trafiłam na kolorowanki do druku konie na dressage/pl/kolorowanki-konie/ i chyba jutro wydrukuję kilka sztuk dla córek. Marudzą, ze się nudzą więc znajde im zajęcie. Myslę,że kolorowanie zajmie im trochę czasu :) A wy jak organizujecie czas swoim dzieciom?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Iwonka »

Ja szukając zabawek dla dziecka trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/klocki-lego-minecraft-dla-dzieci-c-5623_5632_11523.html Klocki lego dla dziewczynek i dla chłopców. Okazja bo ceny promocyjne. W tej księgarni sa też inne propozycje dla dzieci w różnym wieku. Warto sprawdzić.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Dominiśka »

Na pewno spodobają się waszym dzieciom mały odkrywca zabawki

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Julia66 »

Idę właśnie za jakiś czas na urodziny do dziecka i powiem szczerze, że mam spory dylemat, jeśli chodzi o prezent. Nie mam pojęcia, co dzieciaki teraz lubią i czym się bawią? Trafiłam jednak na stronę tulisie/pl/montessori i jestem bardzo ciekawa, co z tej oferty moglibyście polecić.

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: furka »

To co na pewno jest ważne dla każdego malucha to fakt posiadania zabawek które sprawią mu radość. Ważne jest także, aby były dopasowane do jego potrzeb, ale także ulubionych bohaterów z bajek. Jeśli więc wiesz jakie zabawki , co spełną te oczekiwania, koniecznie zajrzyj na stronę eco-zabawki/pl/ gdzie trafisz na najlepsze i najciekawsze propozycje.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: modnisia34 »

Jak chcesz zakupić zabawki które rozwiną umiejętności dziecka to odwiedź ten sklep bee/pl/11517-zdrowe-jedzenie-dla-dzieci gdzie masz też zdrową żywność. Za jednym razem zrobisz porządne zakupy i nie zapłacisz wiele bo mają atrakcyjne ceny. Idealny sklep dla młodych rodziców.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ