Podróże

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Podróże

Post autor: jula »

Mi marzy się podróż po Europie - samochodem :) Początkowo chcieliśmy wynająć kamper, ale mąż odkrył kapsuły mieszkalne na azar4.de/ i stwierdziliśmy, że zamontujemy taką kapsułę na naszym samochodzie. To świetne rozwiązanie, dużo tańsze od kampera. W kapsule spokojnie mogą spać cztery osoby.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Podróże

Post autor: kendal »

Skoro o podróżach mowa, to ja chciałabym wam polecić międzygórze pensjonat slonecznawilla.eu Nie tak dawno wróciłam właśnie z Sudet i jestem zachwycona. Nigdy wcześniej tam nie byłam, ale już teraz wiem, że jest to miejsce, do którego bardzo chętnie będę wracać.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Podróże

Post autor: zuzula12 »

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, razem z moją żoną często gdzieś wyjeżdżamy. Uwielbiam wędrówki po górskich szlakach, dlatego niedawno skorzystałem z oferty sklepu internetowego wloczega/pl/ bluzy góry , gdzie zakupiłem bluzę oraz podkoszulki z motywami górskimi.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Podróże

Post autor: kajaa »

Ja zdecydowałam się na wyprawę na Galapagos z tą firmą sunsara/pl/ Już dawno myślałam o skorzystaniu z oferty Sunsara, ale musiałam się przygotować odpowiednio na tak długi wyjazd. Wyprawa trwa około trzech tygodni :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Podróże

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o podróże to pamiętaj aby wykupić odpowiednią polisę bo inaczej mogą być problemy w razie wypadku. Tak samo postępuj z pojazdami bo inaczej nie ominie cię kara za brak OC superpolisa/pl/faq/jaka-kara-za-brak-oc/ Pamiętaj że dzięki tej witrynie nie tylko dowiesz się wiele ale i zawrzesz polisy ubezpieczeniowe online.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Podróże

Post autor: haanka »

ja też często podróżuję, ale szczerze mówiąc rzadko wyjeżdżam za granice. Moim zdaniem Polska jest piękna i warto ją dobrze poznać :) w tym roku zamierzamy w wakacje wybrać się na kilka dni w góry, zatrzymamy się pewnie w apartamentach tara Morawa apartamentystaramorawa/pl/. Znajomi już tam byli - piękna okolica, świetne warunki, na miejscu można zamówić śniadanie i obiad. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych :)

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Podróże

Post autor: kendal »

Ja też kocham podróże. Nie tak dawno wróciłam znad morza. Wraz z męzem zatrzymaliśmy się w tawernapodwodnikiem/pl/ Są to pokoje przy plaży w Niechorzu. Świetny wybor i na pewno będziemy chcieli tutaj jeszcze wrócić.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Podróże

Post autor: nosleep »

W końcu nadeszły długo wyczekiwane wakacje i pewnie wiele osób już siedzi na walizkach i czeka na wyjazd :) Jeśli dopiero się pakujecie na wakacyjną wyprawę to pamiętajcie, ze są rzeczy, które koniecznie muszą znaleźć się w walizce. Nie bardzo wiecie, co zabrać na wakacje? Z rzeczy, które są niezbędne to oczywiście dokumenty, leki, lekkie ubrania, krem z filtrem, nakrycie głowy no i oczywiście dobre humory. Jeszcze polecam wziąć coś z długim rękawem, bo mimo tego, że jedzie się w ciepłe miejsce warto mieć bluzę czy kurtkę w razie nagłej zmiany pogody.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Podróże

Post autor: kendal »

A wiecie, że wakacje za darmo są możliwe? Mamy XXI wiek a co za tym idzie - mnóstwo rozwiązań. Moim zdaniem przynależność do klubu incruises to świetna opcja.

saymyname
Posty: 208
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Podróże

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was był może w Zatorlandzie zatorland/pl/ w Zatorze ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy nie wybrać się tam na weekend z moją rodziną... Wydaje mi się, że będzie to dobra opcja, patrząc na to ile tam jest atrakcji. Chociażby taki park ruchomych dinozaurów, czy owadów z pewnością zrobi furorę wśród moich dzieci. Ale również i pozostałe opcje będą cieszyć. A wy co możecie napisać mi jeszcze o tym miejscu?

ODPOWIEDZ