Zabawki dla dzieci

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również w wolnej chwili zainteresować się asortymentem tej księgarni taniaksiazka/pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html . Oprócz książek, można tam znaleźć wiele ciekawych zabawek czy gier planszowych, które idealnie sprawdziły się w roli prezentu

jankat
Posty: 188
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: jankat »

Moja corka bardzo lubi się bawić w szkołę więc stwierdziłam, że kupię do jej pokoju tablicę magnetyczną tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne-tryptyk. Faktycznie w chwili obecnej jest to "zabakwa" numer jeden :D Przy okazji może tam wieszać różne ważne notatki do szkoły :)

kasiunia
Posty: 283
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Dobra zabawka czy prezent, powinny być takie by potrafiły rozwijać umysł i zdolności manualne dziecka. Jeśli dziecko jest już nieco starsze to uważam ,że książka do nauki czytania będzie dobrym wyborem. Na początku dziecko może się nudzić ale to do nas zależy aby zainteresować bobasa daną rzeczą.

soya
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: soya »

"A widzieliście jakie świetne zabawki wspierające rozwój niemowlakaoferuje firma E-Kidsplanet??? Warto się im przyjrzeć, ponieważ tam znajdziecie naprawdę coś atrakcyjnego dla dziecka i zarazem bezpiecznego. Coś, co korzystnie będzie wpływać na jego prawidłowy rozwój..."

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kendal »

Moja córka w ostatnim czasie nie chce się bawić misiami ani lalkami. Najbardziej cieszy się z możliwości kolorowania :) Dlatego też drukuję jej obrazki z kolorowanki24/pl/kolorowanki-kwiaty/ i może kolorować kiedy chce i co tylko chce. Naprawdę wam polecam.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: zuzula12 »

Współpracując ze specjalistami w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli chcecie pomóc Waszemu dziecku w zaśnieciu lub uspokojeniu się, to mogę Wam polecić stronę https://www.sn2.eu/kobieta/19383-jak-po ... asnac.html , gdzie znajdziecie liczne porady w tym temacie.

kraksa
Posty: 106
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kraksa »

Ja mam nieco starsze dziecko i mam na oku takie https://www.smyk.com/p/lego-speed-champ ... 0-i6949371 bardzo fajne i stosunkowo niedrogie klocki lego, myślę że dla chłopca to bardzo dobry prezent na Dzień Dziecka

saymyname
Posty: 208
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: saymyname »

Fajnie, fajnie... Ja też mogę się podzielić z wami moim odkryciem, ponieważ znalazłam niedawno zabawki kreatywne , które są świetnie wykonane i ukierunkowane pod rozwój dziecka. A mam tutaj na myśli zabawki firmy Auzou - kojarzycie? Jak nie, to koniecznie sobie zobaczcie ich propozycje...

ODPOWIEDZ