reklama działalności

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

reklama działalności

Post autor: Dominiśka »

Hej. Chciałabym skutecznie zareklamować swoją działalność by zyskać większą ilość klientów. Niedawno natrafiłam na wito.media/pl/one-page/ulotki-gliwice/ , przeczytałam wiele opinii i skorzystam z ich oferty

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: reklama działalności

Post autor: kochanka »

Ogólnie jeśli reklama działalności to rzeczywiście warto pójść w przekazy sieciowe, gdzie na potrzeby mojej firmy działała agencja divero/com/pl/ . Poznali moją firmę, oczekiwania i świetnie dobrali całościowo techniki pod przeprowadzenie całościowej kampanii marketingu internetowego. W ten sposób zwiększali świadomość mojego istnienia.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: reklama działalności

Post autor: brukselka »

A rozważasz może reklamę online?? Ja jakiś czas temu postanowiłam zainwestować w tego typu usługi i nawiązałam współpracę z firmą marketingowcy/com/pl/ mają doświadczenie, fajny zespoł który ma mnóstwo ciekawych, kreatywnych pomysłow. No i dysponują odpowiednimi narzędziami marketingowymi, co jest w tym aspekcie niezmiernie ważne.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama działalności

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić stronę alejahandlowa/pl/uslugi/czy-ulotki-sa-dobra-forma-promocji , na której znajdziecie informacje dotyczące produktów reklamowych. Na stronie dowiecie sie na co zwrócić uwage podczas projektowania ulotek.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: reklama działalności

Post autor: kajaa »

Ja uważam, ze bardzo dobrą reklamą dla firmy jest też umieszczenie jej w bazie firm np. tutaj kongres-apt.org/pl/rejon/opolskie Dzięki temu stanie się ona bardziej widoczna dla potencjalnych klientów. My od samego początku stawiamy na działania w sieci i ostatnio dodajemy też naszą firmę do baz.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: reklama działalności

Post autor: jula »

Gdybyś szukała stoiska na targi dla swojej firmy to polecam zgłosić się do tej firmy cleverframe/pl. Zajmuje się ona projektowaniem i wykonaniem stoisk na targi i nie tylko. Oferta tej firmy jest bardzo bogata i według mnie godna uwagi.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: reklama działalności

Post autor: Aśka »

A ja często reklamuje swój sklep wrzucając linki do niego na inne strony ;)Myślę, że warto to robić, ale muszą to być przemyślane działania. Dlatego zdecydowanie powinniście przeczytać inclick/pl/toksyczne-linki-jak-je-wykryc-i-czym-groza/ :) W końcu nie chcemy zaszkodzić swojej stronie, a pomóc ;)

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: reklama działalności

Post autor: maleńka »

Jeśli chodzi o skuteczne reklamowanie marki, to wiadomo, że fajnie, by firma odpowiednio prezentowała się w przeglądarkach sieciowych. Tu więc nasuwa się pytanie Czym jest pozycjonowanie i jak promuje się wizytówki na mapach Google. A to jeden z podstawowych technik marketingu internetowego, by łatwo było trafić na stronę naszej działalności, a ta by się odpowiednio prezentowała.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: reklama działalności

Post autor: nosleep »

Teraz to bez reklamy w internecie i dobrze wypozycjonowanej strony firmowej/bloga/profilu na FB itp to już ciężko...konkurencja nie śpi, prawda? Jak więc rozpocząć działania SEO? Jak wybrać firmę, która się tym zajmie? Może przybliży Wam to lektura tego artykułu: tvmalbork/pl/aktualnosci/35015,pozycjonowanie-stron-gdansk-jaka-firme-wybrac Pamiętajcie o tym, żeby dobrze sprawdzić daną firmę SEO i jej referencje oraz metody pozycjonowania.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: reklama działalności

Post autor: kendal »

Możecie zainwestować w pozycjonowanie swojej strony internetowej, pomoże wam to w uzyskaniu lepszej pozycji w google. Natomiast co do waszych social mediów, musicie pomyśleć, jak to ma wyglądać. Teraz wiele firm idzie w filmy reklamowe , według mnie film to dobre podejście, szczególnie jeśli jest profesjonalnie nakręcony :)

ODPOWIEDZ