Dobry adwokat

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: litovelek »

ja korzystałam w ciezkich sytuacjach pomocy amklegal/pl/obsluga-prawna-firm-w-katowicach/ bardzo dobra pani adwokat, profejonalna i miła

Awatar użytkownika
szaw
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 10, 2021 1:54 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: szaw »

Poszukaj w internecie informacji na ten temat. Dowiesz się dzięki temu więcej.
Sukces to nie kwestia wrodzonego talentu, błyskotliwej inteligencji ani szczęścia. Sukcesy odnoszą ludzie przekonani o tym, że wciąż mogą się wiele nauczyć.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: korka »

a to ja chetnie polece adwokata ktory pomogl mi przy sprawie rozwodowej - pan mecenas Weglowski ze Szczecina naprawde okazal sie moim ratunkiem. Eks wiecznie wymyslal problemy, nie stawial sie na rozprawy, ogolnie chcial jak najbardziej temat odwlec a najlepiej zwalic wine na mnie. Dzieki pomocy pana mecenasa sprawe udalo mi sie wygrac i to z orzeczeniem winy ;)

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: Karina0 »

dobry adwokat to taki, który z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajmuje się sprawą klienta. Właśnie szukam takiego zespołu prawników, który podjąłby się uzyskania odszkodowania dla mojej siostry. Słyszeliście może o tej kancelarii wieksze-odszkodowanie/pl/ ? Podobno w pełni można jej zaufać i powierzyć swoje sprawy bez zastanowienia.

danna
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: danna »

Na bardzo rzeczową i konkretną pomoc to ja mogę liczyć w sprawie mojego kredytu we frankach. Problem generalnie jest duży. Był czas kiedy myślałam, że nic się nie da z nim zrobić. Najpierw pozytywną informacją było orzeczenie TSUE, a potem znalezienie firmy cleverstep/pl/ . Pracuje tam zespół adwokatów i radców prawnych, na których można polegać. Sama to nic bym nie zrobiła.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: pitterka »

jak szukacie dobrego adwokata polecam Pana Marcina Olężałka , przyjmuje w Kancelarii Adwokackiej Mariusza Olężałka w Warszawie ale i w Łodzi.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: kendal »

Popytajcie wśród znajomych, poczytajcie opinie w sieci. Wybór adwokata musi być przemyślany. Ze swojej strony mogę na pewno polecić Adwokat Wiktoria Domaradzka ponieważ sama korzystałam z jego usług. Świetne podejście do klienta.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: jula »

Udało Ci się znaleźć dobrego adwokata? Jesli nie to polecam tą kancelarię gaworkancelaria/pl/
Znajdziesz tam fachową pomoc i wsparcie. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej kancelarii i sama mam zamiar skorzystać z jej usług.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: arleta32 »

Każdy pracodawca wie, że zwolnienie dyscyplinarne, to stresująca sytuacja dla obu stron. Jednak, aby dbać o swój biznes należy liczyć się z tym, że kiedyś to nastąpi. Ja poradziłam się w tej kwestii w Kancelarii Prawniczej. Pomogli mi przygotować dokumenty i rozwiązać umowę jak należy.

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: banana »

To u nas w Gliwicach świetni są adwokaci z kancelarii Wojas Pawlak. Tę kancelarię prowadzi chyba nawet małżeństwo adwokatów. A biorą różne sprawy, bo można się do nich udać z problemem z działu prawa gospodarczego, rodzinnego czy karnego. Nawet jakieś sprawy o mobbing prowadzą.

ODPOWIEDZ