kancelaria

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: kancelaria

Post autor: roomia »

Co do kwestii długów to w przypadku jakby spłata chwilówek okazała się kłopotliwa (wiadomo różne sytuacje w życiu się zdarzają) to po prostu trzeba poszukać dobrej oferty konsolidacyjnej. To świetne rozwiązanie

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: kancelaria

Post autor: daga »

Dobra kancelaria adwokacka piaseczno to kancelaria pani Diany Duch. Nie wiem, czy mieliście okazję o niej usłyszeć, ale mogę powiedzieć, że to specjalistka w dziedzinie prawa takiego jak: pracy, nieruchomości, cywilne, administracyjne, spadkowe, czy windykacja. Moim zdaniem, powinniście zerknąć, jakie dokładnie pomoce mogą Wam zaoferować.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: kancelaria

Post autor: Rysia »

Bardzo dobra jest ta kancelaria tu kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ Pomaga klientom uwolnić się od kredytów zaciągniętych w frankach a też kredytów w PLN. Poza tym zajmują się też prawem administracyjnym. Na stronie macie podane wszystkie dane kontaktowe.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: kancelaria

Post autor: asztarte »

Wcale niełatwo jest znaleźć dobrego adwokata, dlatego ja skorzystałam z kontaktu od znajomych i dobrze trafiłam. W Koszalinie na wysoką jakość usług i skuteczność działania możecie liczyć w Kancelarii Prawnej Aleksandra Bolko i Adama Ostaszewskiego, to świetna kancelaria, będziecie mieć w nich dużą pomoc. Tu podrzucam ich stronę internetową: kpbo/pl/porady-prawne Jak możecie zauważyć prowadzą e-porady, dzięki temu szybko i bez wychodzenia z domu możecie uzyskać odpowiedź na interesujące was zagadnienie prawne i rozwiązać wasz problem.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: kancelaria

Post autor: zuzula12 »

Kancelaria prawna która ja wam mogę polecić to prawnik opieka nad dziećmi to człowiek który do każdego podchodzi indywidualne zwłaszcza jeśli chodzi o prawo rodzinne. Moim zdaniem warto się z nim skontaktować.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: kancelaria

Post autor: minella »

Jeżeli szukasz bardzo dobrej kancelarii adwokackiej zajmującej się sprawami rodzinnymi to ze swojej strony mogę polecić kancelarię adwokata Łukasza Węgłowskiego . Jest to profesjonalna kancelaria, która zajmie się każdym Twoim problemem.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: kancelaria

Post autor: Iwonka »

Ja szukalam kancelarii adwokackiej w Warszawie która zajmuje się prawem pracy. Trafiłam na taką ofertę tu sawickiwspolnicy/pl/prawo-pracy/ Tu znalazłam bardzo skuteczną pomoc w sporządzaniu dokumentów z zakresu prawa pracy – w tym m.in. wniosków, umów, regulaminów pracy i wynagradzania. Myślę ze ta kancelaria może skutecznie świadczyc swoje usługi każdej firmie nie tylko z tytułu prawa pracy.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: kancelaria

Post autor: paulajanicka »

Jeśli poszukujecie porządnej kancelarii, która zatrudnia specjalistów w zakresie prawa rodzinnego, między innymi specjalizujących się w temacie pozbawienia władzy rodzicielskiej to zajrzyjcie na ggk-kancelaria/pl/prawo-rodzinne/pozbawienie-wladzy-rodzicielskiej/ aby dowiedzieć się więcej. Takie sprawy są bardzo delikatne, więc należy do nich podchodzić z niezwykłą starannością. Sądem właściwym do orzekania o pozbawieniu władzy jest co do zasady Sąd Rejonowy właściwy ze względu na miejsce zamieszkania dziecka.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: kancelaria

Post autor: mitril »

Świetna kancelaria znajduje się w Poznaniu przy ulicy Cytrynowej, ostatnio korzystałem z ich usług przy zakładaniu startupu, swoją drogą bardzo polecam taką pomoc. Kompleksowo zajęli się sporządzaniem umów, regulaminów, a także zabezpieczeniem mojej własności intelektualnej, o wielu rzeczach sam nie miałbym pojęcia. Jeśli również chcecie nawiązać z nimi współpracę, tutaj znajdziecie do nich kontakt msieradzki/pl/prawnik-startup/

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: kancelaria

Post autor: mitril »

Witam, ja natomiast poszukuje adwokata specjalizującego się w prawie administracyjnym z Łodzi lub okolic Zgierza. Trafiłem w Internecie na stronę kancelarii htp://hucko/pl/index.php/prawo-administracyjne-adwokat-w-lodzi/. Czy ktoś na forum korzystał z ich pomocy w sprawach administracyjny i mógłby podzielić się swoją opinią?

ODPOWIEDZ