ogrzewanie centralne

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

ogrzewanie centralne

Post autor: deborah »

Szukam doświadczonej firmy, która montuje ogrzewanie centralne Rybnik. Jaką polecacie?

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: zuzula12 »

Gdyby ktoś zastanawiał się nad tym jakie ogrzewanie wybrać to polecam wybrać gazowe ogrzewanie. Zobaczcie sobie na stronę amerigas opinie tutaj poczytajcie o nowej firmie która dostarcza gaz. Teraz to jest najlepsza oferta na rynku.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: Dominiśka »

U mnie w domu ogrzewamy za pomocą pellety, który kupujemy w maximer/pl/ . Mają pellet najlepszej jakości, a dodatkowo jest mega ekonomiczny i na długo wystarcza.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: krysia1844 »

Zastanawiam się nad pompą ciepła do domu ze względu na bardziej ekologiczne i oszczędne rozwiązanie, zdecydowanie korzystniej, jeśli chcemy odejść od tradycyjnych metod grzewczych. Co sądzicie o pompach ciepła marki Varme? Ich ofertę możecie znaleźć na varme.tech/, gdzie mają urządzenia zarówno o typie monobloku, jak i SPLIT.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: Kamila »

Jeśli ktoś z Was nadal korzysta w domu ze starego pieca na węgiel, to warto byłoby pomyśleć o jego wymianie. Słyszeliście o tym, że można otrzymać dofinansowanie na ten cel? Na stronie internetowej domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ jest artykuł na ten temat. Dowiecie się z niego między innymi, z jakich programów warto w tym celu skorzystać ;)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: patka »

Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie odpowiedniego ogrzewania. Co powiecie na przykład o takim rozwiązaniu jak piece gazowe dwufunkcyjne: hap/pl/pl/menu/ogrzewanie/kotly-i-piece/kotly-gazowe/kondensacyjne-989 ? Ja mam u siebie taki kocioł i jestem z niego zadowolona.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: kendal »

Jak macie wątpliwości co do wyboru ogrzewania, to koniecznie zajrzyjcie na stronę ladnydom/pl/czym-ogrzewac-dom-ile-zaplacimy-za-ogrzewanie-w-2022-roku z której dowiecie się, jakie wybory na 2022 rok będą najlepsze.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: kasiunia »

Każdy dom wyposażony jest w centralne ogrzewanie. Nasze domy różnie się zaś tym ,że instalacja centralnego ogrzewania zasilana jest w różny sposób. Wiele osób "przesiadło się" na ogrzewanie gazowe ale widzimy jakie problemy są dzisiaj z tym rodzajem ogrzewania. Moi znajomi postanowili zastosować u siebie ogrzewanie olejowe i z pewnością potrzebna im będzie pompa oleju .Na szczęście chociaż z tymi elementami instalacji nie będzie problemów.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: modnisia34 »

Ja myślę że w obecnych czasach ogrzewanie centralne to nie takie dobre rozwiązanie i jeśli jest możliwość to należy stawiać na niezależne źródła. Można się skontaktować z tą firmą instaltechnik/pl/oferta/pompy-ciepla/ogrzewanie-podlogowe/ która dobierze najlepsze ogrzewanie Wrocław to miejsce ich działalności ale chętnie pomogą w innych rejonach kraju. Polecam kontakt z nimi.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: saymyname »

"A co powiecie na podgrzewacze wody z pompą ciepła? Ja właśnie zastanawiam się nad tego typu rzeczami od firmy STIEBEL ELTRON, ponieważ zauważyłam, że sporo pozytywnych komentarzy jest o tej firmie. Także wydaje mi się, że warto się zdecydować na ich usługi. Co wy na to?"

ODPOWIEDZ