inwestycja

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

inwestycja

Post autor: Dominiśka »

Cześć. Planuję dobrze zainwestować, wybrałam w tym celu XTB. Z tego co widzę jest bardzo rozbudowany, więc chyba nawet nie ma się nad czym zastanawiać

Kamilla36
Posty: 169
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: inwestycja

Post autor: Kamilla36 »

Jak już podejmiesz decyzję w co chcesz zainwestować swoje oszczędności, polecam Ci zastanowić się nad ofertą: ipopema/pl/fundusze-inwestycyjne,p5 . Moim zdaniem tworzenie i zarządzanie funduszami inwestycyjnymi to bardzo ciekawe rozwiązanie, na które warto się zdecydować.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: inwestycja

Post autor: brukselka »

no inwestowanie teraz widze, ze jest coraz bardziej na topie i w sumie nie ma sie co dziwic :) sama zaczelam dzialac na forex :) korzystam w wykresów renko az-invest.eu/median-renko-plug-in-for-metatrader-4 dobra opcja nawet dla poczatkujacych

zuzula12
Posty: 1492
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: inwestycja

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu skorzystałem z usług firmy condo/pl/ i jestem bardzo zadowolony, ponieważ dzięki ich pomocy udało mi sie znalezc fantastyczne apartamenty inwestycyjne. Długo szukałem opcji na inwestycji, a oni są najlepszymi specjalistami w branży.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: inwestycja

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na świetny artykuł w co najlepiej zainwestować pieniądze i mam zamiar skorzystać z rad, które w nim znalazłam. Czuję, ze to najwyższy czas na inwestycje, które zaowocują przyszłości.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: inwestycja

Post autor: wiktoriaula »

Inwestować można również w swój biznes np. w budowę nowych hal magazynowych. Myślę, że w takim wypadku w pierwszej kolejności warto dowiedzieć się jakie są rodzaje magazynów , aby mieć świadomość jaka hala będzie najbardziej odpowiednia do waszego typu biznesu. Artykuł jest bardzo wartościowy, można dowiedzieć się np. od czego zależy typ magazynu i co wchodzi w jego skład.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: inwestycja

Post autor: Dominika »

Wynajem magazynów jest dość dochodowym przedsięwzięciem dlatego zastanawiam się nad wejściem w to. Niedawno szukałam firmy, która jest producentem takich magazynów i trafiłam na fourtech/pl/pl/hala-sportowa/ . Okazało się, że robią również hale sportowe a takiego czegoś szukała moja znajoma więc mogłam jej pomóc.

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: inwestycja

Post autor: Julia66 »

Inwestowanie to naprawdę dobry pomysł na szybki zarobek. Rozglądając się za możliwościami dla siebie, polecam zwrócić uwagę na asset management. Jeśli operujesz wymaganym kapitałem możesz bardzo szybko liczyć na pokaźny zarobek. Tego typu oferta dostępna jest w generali investments.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: inwestycja

Post autor: minella »

Na pewno PPK jest opłacalne, jeśli chodzi o inwestowanie we własną przyszłość, nawet już niektórzy dokładnie to przeanalizowali na podstawie minionego roku, tu rogala/pl/ponad-150-zysku-w-ppk-po-zaledwie-12-miesiacach/ możesz o tym dokładniej poczytać a warto bo być może uchroni Cię to przed pochopną decyzją

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: inwestycja

Post autor: litovelek »

Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności . Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie? bo ja jeszcze czytam na ten temat i interesują mnie fundusze akcyjne

ODPOWIEDZ