Ogrzewanie a pompa ciepła

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: kasiakasiula »

Witajcie. Co myślicie o rozwiązaniu grzewczym w postaci pompy ciepła? Czy uważacie, że to dobre rozwiązanie? Szukam optymalnego i jednocześnie ekologicznego rozwiązania do domu. Do tej pory myślałam właśnie o pompach polskiej marki Varme, które możecie znaleźć varme.tech/, gdzie cechują się ogromną wydajnością i przede wszystkim oszczędnymi rozwiązaniami.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: profesjonalna »

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że taka pompa jest rzetelna, ale warto także pomyśleć o czymś takim jak pompa obiegowa. Dzięki temu ciepło w domu będzie lepiej rozmieszczone. Ogólnie czytałam, że pompy Dambat dambat/pl/ mają bardzo dobre opinie i warto się po nie skierować.

zuzula12
Posty: 1550
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: zuzula12 »

Według mnie dobrym rozwiązaniem jest też ogrzewanie gazowe. Poczytajcie sobie o tym na stronie ogrzewanie amerigas opinie tutaj są informacje o instalacjach gazowych i o rozwiązaniach. Firma amerigas oferuje butle i zbiorniki z gazem płynnym. Jest na naszym polskim rynku dostawcą gazu. Sprawdźcie na ofertę.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: jula »

Warto przeczytać artykuł pompa ciepła chłodzenie. Dowiesz sie z niego jakie konkretnie funkcje ma pompa ciepła. My mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

ODPOWIEDZ