książka

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

książka

Post autor: Dominiśka »

Dzień dobry. Lubicie książki? W ostatnim czasie spodobała mi się bardzo "Jak rozłączyć co Bóg złączył?" . Przedstawia prawdziwą historie autorki, dostarcza naprawdę wielu emocji

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: książka

Post autor: aklinka »

To ja polecę ten tytuł taniaksiazka/pl/seria/odslonic-twarz-chrystusa . Uwielbiam takie religijne książki, potrafią dodać mi sił na cały dzień. Niestety nie ma wielu stron które oferują tego typu tematy a szkoda :/

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: książka

Post autor: wiktoriaula »

Czytanie książek jest świetnym pomysłem na spędzanie czasu wolnego. Na stronie ceneo/pl/Ksiazki;030ps1=tadeusz~~Mdo~~s~~rga~~Fmostowicz.htm znajdziecie Tadeusz Dołęga-mostowicz książki. Wybór tytułów jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Książka jest także bardzo fajnym pomysłem na prezent np. na urodziny, jednak wcześniej warto dowiedzieć się jakich autorów preferuje osoba, którą chcemy obdarować.

furka
Posty: 502
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: książka

Post autor: furka »

Bardzo lubię czytać różne książki, dlatego często poszukuję dobrych okazji na to, aby taką książkę kupić w dobrej cenie. Myślę, że ta strona https://poranaksiazke.pl/ może wszystkich zainteresować. Można tam sprzedawać i kupować używane książki, co często jest okazją do tego, aby przeczytać ich więcej.

ODPOWIEDZ