oprogramowanie

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

oprogramowanie

Post autor: Dominiśka »

Cześć. Jeżeli na co dzień zajmujecie się elektryką to doskonałym wyborem jest postawienie na ccontrols.net/pl/produkty/oprogramowanie/solidworks/solidworks-electrical.html , jest to bardzo dobre oprogramowanie, które umożliwia łatwiejsze i sprawniejsze projektowanie instalacji elektrycznych.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: oprogramowanie

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o mnie, to udało mi się zakupić świetne oprogramowanie, które umożliwia mi elektroniczna dokumentacja medyczna. Program od RSQDoctor w moim mniemaniu jest bardzo intuicyjny. Obsługi można nauczyć się błyskawicznie. Jeśli chodzi o cenę, to w moim mniemaniu jest idealna. Jeśli szukacie tego typu oprogramowania, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: modnisia34 »

Mi się zamarzyło wdrożenie takiego oprogramowania baseline/pl/ które zapewnia elektroniczny obieg dokumentów. Masz w nim zawarty zestaw narzędzi takich jak OCR, ekstranet czy moduł CMR dla klientów posiadających niestandardowe wymagania jak i procesy sprzedażowe. Z nimi wyprzedzisz konkurencję i będziesz w stanie szybciej reagować.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: Clamor »

Najlepsze oprogramowanie znajdziecie tylko i wyłącznie w sklepie https://www.vebo.pl/movavi-video-editor . Oferują tam nowoczesne i najbardziej aktualne programy do biznesu i nie tylko. Polecam przejrzeć sobie ich ofertę, aby nie ominąć żadnych promocji i przecen. Już dziś skorzystaj z ich oferty i zrób zadowalające zakupy.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: Julia66 »

A skupiacie się też również na elektronice i jej częściach? Myślę, że warto o tym pomyśleć, bo do wyboru są różnego rodzaju komputery przemysłowe, kable, moduły, anteny i inne. Jeśli takich rozwiązań potrzebujecie, to zwróćcie uwagę na Balticad . To hurtownia części elektronicznych, która zapewni Wam produkty dobrej jakości.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: oprogramowanie

Post autor: Kamila »

Bez względu na to, na jakim oprogramowaniu pracujecie w Waszych firmach, warto pamiętać o tym, żeby takie programy na bieżąco aktualizować. My na przykład wykorzystujemy oprogramowanie do kosztorysowania, a aktualizacja programów tego typu jest bardzo istotna.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: Majka_ »

Jeśli chodzi o oprogramowanie w firmie, to jedną z najważniejszych rzeczy, które warto zrobić, to inwestycja w program EOD https://asiston.pl/asiston-eod/ Skrócenie czasu obiegu dokumentów i eliminacja typowych błędów ludzkich, uproszczenie procesów związanych ze składaniem wniosków o urlop – to tylko część z rzeczy, które oferuje narzędzie Asiston. W firmach, w których w obiegu są setki czy tysiące dokumentów, to powinien być standard, bo pozwala oszczędzić mnóstwo czasu.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: soya »

Wszystko też zależy - jaką branżę prowadzicie? Jak chodzi o system
skierowany do linii produkcyjnych, to zdecydowanie warto postawić na Oprogramowanie MES. Jest ono dostępne na stronie Nexelem.com. Ten program pozwoli wam łatwiej gromadzić dane o procesie produkcyjnym.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: oprogramowanie

Post autor: saymyname »

A czy macie doświadczenie z oprogramowaniem Atom ERP https://atomerp.pl ? Słyszałam, że jest to doskonały system, który usprawnia najróżniejsze funkcje w biznesie - od księgowości, po zarządzenie poszczególnymi pracami itd. Wydaje mi się, że jest to system godny uwagi...

ODPOWIEDZ