Kupno nieruchomości

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Kupno nieruchomości

Post autor: Clamor »

Czy ktoś z was inwestował kiedykolwiek w nieruchomości? Polecicie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie znajdę atrakcyjne oferty? Rozmawiałem o tym ze swoim bratem i ten polecił mi taką stronę https://www.nieruchomosci.orange.pl/ . Dzięki tej wyszukiwarce mogę znaleźć najciekawsze dla mnie oferty. Warto z niej skorzystać?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: zuzula12 »

Posiadam sporo nieruchomości i w moim przypadku korzystam z usług spółki - KUBIMEX zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi i jestem bardzo zadowolony. Są to eksperci w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami, dlatego nie musze się o nic martwic.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Fabia »

Mogę polecić dobre biuro nieruchomości z Poznaniu tobism/pl/ które pomaga w sprzedaży i kupnie mieszkań w mieście i okolicy. Pośrednik szybko znajdzie to czego szukamy i dopilnuje, aby zakup był bezpieczny i wszystkie formalności zostały załatwione

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chcesz zakupić nieruchomość to skorzystaj z możliwości jakie daje agencja nieruchomości house-factory/pl/ z Łodzi. Dzięki nim nie tylko zakupisz nieruchomość ale masz możliwość zlecenia im jej remontu lub aranżacji według własnych pomysłów. Z nimi kupisz w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji.

korka
Posty: 257
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: korka »

Nieruchomosci to swietna opcja na inwestycje, bo pozwala roznicowac posiadany kapital. jesli nie dla siebie to zawsze mozna inwestorsko skorzystac np z novafinances/pl/ i postawic na projekty deweloperskie, ktore pozwola nam zarobic :)

danna
Posty: 94
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: danna »

Kupno nieruchomości mam już za sobą. Nie powiem, bo trochę się stresowałam. To są jednak ważne i tym samym kosztowne decyzje. Swoje mieszkanie mam w Warszawie, z pomocą biura nieruchomości znalezione. Też z bardzo profesjonalnym zarządcą per modum. Krótko mówiąc dobrze trafiłam.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: patka »

Zastanawiamy się z mężem nad zakupem nowego mieszkania. Zależy nam na tym, aby był to wybór na lata. Dlatego bardzo spodobały nam się propozycje, które oferuje deweloper lublin: galadom/pl/ . Jestem ciekawa, co Wy na ten temat sądzicie.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: offensive »

Jakiś czas temu szukałam mieszkania w Gdańsku, jednak mając dość niski budżet bardzo ciężko było mi cokolwiek znaleźć. Na stronie tabelaofert/pl/mieszkania/gdansk znalazłam piękne mieszkanie od prywatnej osoby i od razu zdecydowałam się na zakup, bo nie wymaga w ogóle wkładu finansowego na remont, mogłam od razu w nim zamieszkać. Cieszę się, że udało mi się dorwać nowocześnie urządzone mieszkanie w tak dobrej cenie.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: minella »

Jak Warszawa to tylko osiedle Poematu. Dzielnica Wawer jest teraz bardzo popularna wśród poszukujących mieszkania bo dzięki południowej obwodnicy bardzo łatwo się przemieszczać do miasta i łatwo z niego wyjechać

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Rysia »

Ostatnio z koleżanką dyskutowałyśmy o kupnie mieszkania. Ona bardzo by chciała mieszkać w Krakowie. Nawet mi pokazała taką ofertę tu dom-bud/pl/inwestycje/ul-meiera-16E-i-etap Muszę przyznać że budynek imponujący. A mieszkania 34m2 do 74m2. Jestem ciekawa czy przekona męża do zainteresowania się tą ofertą.

ODPOWIEDZ