Nauka angielskiego

beciaxyz
Posty: 126
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Nauka angielskiego

Post autor: beciaxyz »

Cześć wszystkim. Szukacie może sprawdzonej szkoły, w której będziecie mogli zapisać się na kurs języka angielskiego? Polecam ProfiLingua, gdzie sama uczyłam się języka i wszystko bardzo miło wspominam. Na profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa możecie dowiedzieć się więcej o kursach językowych z angielskiego.

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Kamila »

A jaka jest Waszym zdaniem najlepsza Szkoła języka angielskiego Kraków? Jakie są Wasze typy? Robiliście sobie kiedyś jakieś kursy językowe w tym mieście? Ja ostatnio trafiłam na stronie internetowej lingteam/pl/ na ofertę jakieś szkoły językowej Ling Team i wydała mi się ona całkiem w porządku. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tą szkołą do czynienia?

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kendal »

Angielski jest bardzo ważny, bo przydaje się nie tylko w pracy ale i w życiu codziennym. Ja duży postęp u siebie widzę odkąd zaczęłam naukę w lincoln.edu/pl/krakow/jezyk-angielski/ Lektorzy są świetni, mają odpowiednie podejście do kursantów a co najwazniejsze, potrafią przekazać wiedzę.

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Julia66 »

Na pewno warto jest ciągle rozwijać się językowo. Na stronie: wzielonej/pl/artykul-sponsorowany/czy-szkola-jezykowa-to-dobre-miejsce-na-nauke-angielskiego/ znajdziesz artykuł, który w fajny sposób porusza temat i z którego masz szansę dowiedzieć się, gdzie warto zacząć naukę.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: megXX »

Trzeba dużo mówić, wtedy języki łatwiej się przyswajają:) Na pewno też nauczyciel ma bardzo duży wpływ na to i ja mam porównanie z kilkoma, różnica jest ogromna. Mnie akurat zależało na języku angielskim i wybrałam dobrą, prywatną szkołe dla córki. W Te Vizja Ochota jest wszystko na bardzo dobrym poziomie.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: danna »

Miałam taki czas, że zniechęciłam się do nauki języka angielskiego. Po prostu słabo mi szło. Co z tego jak nauczyłam się jakiegoś tematu, a i tak potem nie umiałam zbudować zdania na przykład. Też zupełnie nie miałam takiego obycia w mówieniu. Dopiero takie lekcje online youtu.be/VKZKQG12FFo zmieniły moje podejście, na plus oczywiście. Tutaj nauka jest efektywna i jednocześnie prosta. Bardzo podoba mi się to, że duży nacisk kładzie się na głośne mówienie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Dominiśka »

Czym zazwyczaj się kierujecie przy doborze odpowiedniej szkoły dla waszego dziecka? Według mnie warto odwiedzić echobialystok/pl/20220131353974/prywatna-szkola-jezyka-angielskiego-inwestycja-w-rozwoj , ponieważ dowiecie się tutaj wielu przydatnych informacji jeżeli chodzi o dobór szkoły

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: wiktoriaula »

Jesteście z Katowic bądź okolic i poszukujecie miejsca godnego zaufania do nauki waszego dziecka w zakresie języka angielskiego? Na stronie jezyki.katowice/pl/kursy-dla-dzieci/ dowiecie się więcej. W szkole następuje np. przygotowanie do egzaminów Key for Schools, Preliminary for Schools, First for Schools, Advanced, Proficiency i IELTS Academic. Będziecie bardzo zadowoleni z wyboru.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kobietki33 »

Jeśli mogę dodać coś od siebie, to myślę, że warto też zwrócić uwagę na informacje na stronie tego bloga wstepna/pl/podreczniki-do-matury-z-jezyka-angielskiego-2/ Można się stamtąd wiele nauczyć jeżeli chodzi o naukę języka obcego, więc nie sądzę, że będziecie rozczarowani.

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: furka »

Wydaje mi się, że fajnym i skutecznym sposobem na naukę angielskiego jest kurs online. Szybka Nauka Pro takie kursy prowadzi, a do tego na stronie: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro jest ich kanał Youtube. Co ciekawe, mają też swoją aplikację, która na pewno usprawni opanowanie tego języka.

ODPOWIEDZ