Hala magazynowa

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: Aśka »

Ważne jest aby na takiej hali posadzka była regularnie naprawiana i regenerowana. Uszkodzenia, takie jak rysy czy pęknięcia mogą stanowić zagrożenie dla naszych pracowników. Warto wybrać tutaj fachowców takich jak regeneracja-posadzek/pl/posadzki-zywiczne/ :) Używają wielu nowoczesnych technologii, które pozwalają na wypełnienie ubytków i wyrównanie posadzki.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Hala magazynowa

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczere pewność że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie hali namiotowej. Znajomy doradził mi, że całkiem spore doświadczenie w tej branży ma firma ekodynamic/com/pl/oferta/hale-namiotowe-pneumatyczne/ i nie ukrywam, że chyba się z nimi skontaktuje w celu poznania większych szczegółów.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: roomia »

Bardzo problematyczne bywają regały, zwłaszcza jeśli chodzi o dobranie ich pod wymiar. Na Internecie wiem że jest tylko jedna firma która robi regały po wymiar e-regaly/pl/ . Warto zapoznać się z ich ofertą gdyż regały te mają bardzo duży udźwig

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Hala magazynowa

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem hal i magazynów przemysłowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://www.czyszczenie-hal.pl/ . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, znajdziecie w nich czyszczenie i sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów , Odkurzanie konstrukcji hal, magazynów i koryt kablowych i wiele więcej.

kasiunia
Posty: 282
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że zgodzicie się ze mną ,że grunt pod każdą halę należy porządnie utwardzić. Najlepiej do takich zastosowań nadają się materiały sypkie takie jak piasek, żwir czy kliniec. Zdecydowanie do realizowania takich prac potrzebny będzie wam transport materiałów sypkich ale wydaje mi się ,że firmy oferujące takie materiały oferują także ich transport.

Awatar użytkownika
moniss
Posty: 6
Rejestracja: pt lip 28, 2023 8:49 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: moniss »

Myślicie, że warto skorzystać z ich usług wynajmu?
Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: sorra »

Ochrona przeciwpożarowa w hali jest sprawą najwyższej wagi. Warto pamiętać, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest obowiązkiem właściciela, zarządcy lub użytkownika, aby zapewnić jej wdrożenie. Konieczne jest uwzględnienie wszystkich warunków ochrony przeciwpożarowej obiektu.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: saymyname »

To mnie zainteresowała właśnie oferta carcon . Kojarzycie tą firmę ? Nie wiem czy wiecie, ale właśnie tam możecie znaleźć korzystne usługi w zakresie projektowania hali oraz realizacji. Myślę, że oni wam pomogą zrealizować wasz plan.

ODPOWIEDZ