Firma sprzątająca

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Firma sprzątająca

Post autor: Pańcia »

Zastanawiamy się nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się sprzątaniem biur. Potrzebna by nam była firma sprzątająca Katowice . Może ktos z was zna taką dobra firmę, która profesjonalnie zajmie się takim sprzątaniem, ktos z was coś podpowie?

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Firma sprzątająca

Post autor: sorra »

Jeśli potrzebne jest profesjonalne sprzątanie, np. w celu usunięcia skutków pożaru, zalania czy po osobie zmarłej to polecam skorzystać z usług kastelnik/pl/ . Profesjonalna firma, mająca wieloletnie doświadczenie

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Firma sprzątająca

Post autor: mitril »

Bardzo ważne są również odpowiednie środki czystości, my zamawiamy je zawsze w w sklep.sovrana/pl . Znajdziecie tutaj wysokiej jakości detergenty, wybielacze i wiele innych. Wybór jest bardzo duży i ceny nie należą do wysokich

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Firma sprzątająca

Post autor: kobietki33 »

Cześć. Jeżeli mogłabym ci coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o sprzątanie biur w Warszawie na Mokotowie posiada firmę prestiger/pl/sprzatanie-biur-na-mokotowie-warszawa/. Mają oni bardzo ciekawą ofertę i atrakcyjne ceny, więc myślę że każdy będzie w stanie skorzystać z ich usług

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem warto sobie ułatwić sprzątanie i kupić dobrej jakości mopa parowego z Ariete. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu, ponieważ okazał się naprawdę bardzo skuteczny

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Julia66 »

Trzeba zadbać o ochronę i pielęgnację czyszczonych i poddawanych dezynfekcji powierzchni. Ale jak to zrobić? Oczywiście wybierając odpowiednie środki chemiczne. W ofercie impactsc/pl/pl/c/Mycie-powierzchni/69 znajdziesz preparaty przeznaczone do większości materiałów. Zaczynając od tworzyw sztucznych czy ceramiki, poprzez drewno, szkło czy kamień, aż po beton i kostkę brukową. Właściwe środki nie tylko ułatwią mycie powierzchni, ale też odpowiednią ją zabezpieczą.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Firma sprzątająca

Post autor: kendal »

Jest sporo firm sprzątających, tak samo jak firm oferujących ozonowanie. Najlepiej postawić na te najbardziej doświadczone i rzetelne, jak przykładowo Airozone. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Firma sprzątająca

Post autor: furka »

Są sytuacje, w których naprawdę warto zdecydować się na usługi firmy sprzątającej. Ja chociaż nie mam problemów z utrzymaniem porządku, sama zamierzam zdecydować się na ofertę: ropeexpert/pl/ . Alpiniści przemysłowi z tej firmy są dobrze wyszkoleni i mają dostęp do dobrego, profesjonalnego sprzętu.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Firma sprzątająca

Post autor: brukselka »

Firmy sprzątające to teraz fajny biznes muszę wam powiedzieć :) No i prowadząc taką działalność bardzo istotną rzeczą jest zaopatrzenie. Skąd zamawiacie ? Macie jakieś swoje sprawdzone, przetestowane miejsca? Jeśli nie, to mogę wam polecić europedg/pl/ :) Bardzo duży asortyment środków chemicznych :)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Firma sprzątająca

Post autor: kobietki33 »

:) :)

ODPOWIEDZ