jaki dobry kurier?

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

jaki dobry kurier?

Post autor: sorra »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: jaki dobry kurier?

Post autor: aklinka »

Ja jestem ciekawa w jaki sposób części samochodowe kurierem nadać, macie jakieś sprawdzone rady? Ostatnio ktoś mi mówił o przesyłkach paletowych, ale nie wiem jak one wyglądają i o co w nich chodzi. Dajcie znać jeśli jesteście bardziej w temacie zorientowani

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: jaki dobry kurier?

Post autor: zuzula12 »

Nie od dziś korzystam z usług kurierskich. Coraz więcej osób zamawia rzeczy przez internet. Polecam Wam patizonet/com/pl/life/co-dzieje-sie-z-przesylka-gdy-juz-ja-nadasz.html , zapoznajcie się z artykułem dostępnym na stronie, dowiecie się jaką drogę musi pokonać paczka aby dotrzeć do obiorcy.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: jaki dobry kurier?

Post autor: furka »

Tradycyjne metody dostawy ustępują miejsca nowoczesnym usługom kurierskim, które oferują szybką i bezpieczną dostawę zakupionych produktów. Wzrost popularności nadawania paczek kurierem świadczy o zmieniających się nawykach zakupowych i rosnącym zaufaniu klientów do tej formy dostawy. A osobom ciekawym, jak wygląda dzień kuriera podrzucam link do tego poradnika - https://zulawytv.pl/11315/sekrety-branz ... cy-kuriera .

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: jaki dobry kurier?

Post autor: xiao »

a kogoś, kto działa nie tylko na terenie całego kraju ale też w obrębie danego miasta ( interesuje mnie Warszawa) też możecie polecić ? Szukając takich firm trafiłam na wzmiankę o Riders https://www.riders.com.pl/. ktoś, coś ?

ODPOWIEDZ