Organizacja wesela

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Organizacja wesela

Post autor: Gacei54 »

Cześć! Ostatnio sporo zastanawiam się nad organizacją wesela w Kościerzynie, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Szukam naprawdę malowniczego i pięknego miejsca. Macie może jakieś propozycje? Ostatnio przeszukując internet w celu znalezienia czegoś sensownego wpadłem na tą stronę http://koscierzynahotel.pl/oferta/wesela/ . Mają oni całkiem pozytywne opinie. Myślicie, że faktycznie warto się na nich zdecydować.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: daga »

No właśnie my też jesteśmy po ślubie cywilnym i tak sobie myślę, że przecież dobrze byłoby się związać głębiej, przykazaniem kościelnym. Dlatego powoli się w takich usługach jak fotografia ślubna częstochowa staram się orientować, ale nie wiem. Chodzi o to, że mój już mąż, nie do końca jest dla mnie ideałem. Jeszcze to przemyślę, ale ten fotograf jest super!

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: Kamila »

Jeśli właśnie jesteście w trakcie organizacji Waszego przyjęcia weselnego, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego happenings/pl/dekoracje-stolu-weselnego. Znajdziecie tam między innymi piękne i wyjątkowe dekoracje ślubne na stół. Na pewno się Wam przydadzą :)

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: flow »

Jak szukacie dekoracji ślubnych, to my prawie wszystkie kupiliśmy w sklepie internetowym DECOR PARTY decor-party/pl/119-slub-i-wesele. Tam jest mega dużo produktów, czy do dekoracji samochodu, stołu, sali, no można się obkupić całkowicie. To wszystko w super cenach, majątku u nich nie zostawicie, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: matra »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym miejscem, w którym odbędzie się nasze wesele. Ja od siebie mogę wam polecić dworek palacwkonarach/pl/, który znajduje się pod Kielcami. Miejsce to świetnie się prezentuje i ma obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowo jedzenie tam podawane jest przepyszne.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: yuka »

No to ja się pochwalę mega fotografem i kamerzystą :). Polecam gorąco firmę Strefa Twórcza Fotografia w Szczecinie stfotografia/pl/oferta/. Ich oferta ślubna jest dopracowana co do szczegółu, mają dobre ceny, dodatkowo fotobudkę. Wszystko zależy od pakietu, jaki wybierzecie, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto się do nich zgłosić. Zdjęcia robią profesjonalne, są przepiękne, fajnie ukrywają na nich nasze mankamenty, super działają ze światłem, dzięki czemu zdjęcia wychodzą niesamowicie, polecam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: oran »

Uff, ja się cieszę, że już jesteśmy po weselu, bo organizacja to była katorga. O mało byśmy zapomnieli o kościele, a już cała reszta była załatwiona. Najłatwiejszy wybór był z salą, bo wybraliśmy zgodnie, już na samym początku Salę z Klasą w Pruszkowie salazklasa/pl/wesela/. Tam maja przepiękne miejsce, dobrą i profesjonalną obsługę, a do tego super katering. Jedzenie pyszne, szybko donosili, wszyscy się najedli i jeszcze zostało. ceny mają przystępne, polecam.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: aldona »

Przy organizacji wesela trzeba znać upodobania gości odnośnie alkoholu, np wielu męzczyzn z rodziny mojego narzeczonego w tym on sam nie piją wódki i będziemy zamawiać takie wodopoje smaczajama/pl/pl/p/Whisky-Chivas-Regal-12yo-4%2C5l-kolyska/4688 Jest to naprawdę świetne rozwiazanie i trzeba przyznać że bardzo ciekawie się prezentuje.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: moira »

Najważniejsze jest oczywiście znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się wesele. Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie województwa śląskiego to polecam wam zapoznać się z ofertą restauracjazacisze.eu/ Jest to świetna restauracja, która ma doświadczenie w obsługiwaniu imprez weselnych. Tam odbyło się moje wesele, które było bardzo udane.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: maui »

Zdecydowanie warto ogarnąć sobie wcześniej dobrego fotografa. U nas zdjęcia zrobił zakład fotograficzny Fotofinezja w Sosnowcu fotofinezja/pl/oferta/sesje-slubne. Przygotowali nam przepiękny reportaż ślubny, niesamowitą sesję plenerową, no wyszło cudownie. Jestem zachwycona zdjęciami, są jak z katalogu, pracowali rzetelni, cenowo się opłaca ich wynająć, a są mega profesjonalni, polecam.

ODPOWIEDZ