Jaki transport?

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Jaki transport?

Post autor: aklinka »

Moja firma poszerza swoją działalność o kontrahentów na dalekim wschodzie, dlatego poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej. Czy byście byli w stanie kogoś zarekomendować?

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jaki transport?

Post autor: roomia »

Skoro jesteśmy już przy takim temacie to polecam poczytać czym dokładnie jest fracht pfc24/pl/czym-jest-fracht-morski/ , bo na jego podstawie łatwiej będzie się zdecydować na usługi konkretnej firmy. Jak wiadomo wiedza jest kluczem do sukcesu

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jaki transport?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się nad transportem do Niemiec, ale niestety nie macie jeszcze żadnego dostępnego przewoźnika, to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj wyslijbusem/pl/transport/materialy-budowlane . Moim zdaniem, można tam znaleźć naprawdę wiele osób, które chętnie przywiozą dany towar. Zajrzyjcie tam, a przekonacie się sami na czym to polega

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Jaki transport?

Post autor: magiczna »

Nie do końca wiem, co zrobić, ale mam nadzieję, że wy wiecie, dlatego mi podpowiecie. Chodzi o coś takiego jak na przykład takie humanskills/pl/ warszawa szkolenia dla firm . Interesuje mnie Wasze zdanie o nich. Jak Wam się udaje to wszystko ogarnąć? Co powinniście zrobić? Jak zadziałać w tym sensie?

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jaki transport?

Post autor: hannah »

Ciekawym rozwiązaniem może być także transport ponadnormatywny: spt24.eu/transport-ponadnormatywny-2/. Wszystko zależy od tego, co musisz przetransportować. Polecam Ci zapoznać się z różnymi możliwościami.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jaki transport?

Post autor: kendal »

Jeśli chodzi o transport to na pewna przydadzą się Zawiesia, które znajdziecie na muntech24/pl/pl/c/Zawiesia/42 U nas sprawdzają się naprawdę znakomicie

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Jaki transport?

Post autor: saymyname »

Wiecie, najlepiej postawić na transport sprawdzony, bo w końcu nikt nie chce, aby coś się stało z towarem etc. Myślę, że tutaj doskonale się może sprawdzić firma ejko/com/pl/ , ponieważ wiele lat już działa na rynku i cieszy się ogromnym zainteresowanie, zaufaniem wśród klientów.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jaki transport?

Post autor: furka »

Skoro jesteśmy już w temacie transportu to jaka firma transportowa rzeszów jest waszym zdaniem najlepsza? Odrazu zaznaczą, że chodzi o transport międzynarodowy. Obecna firma przestała spełniać nasze oczekiwania i chcemy ją zmienić. Myśleliśmy, żeby skorzystać z usług tej firmy euro24.co/przewoznicy/

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Jaki transport?

Post autor: patka »

Myślę, że aby dojechać samochodem na warsztat to całkiem dobrym rozwiązaniem może być także transport niskopodwoziowy poznań: kuta-autoserwis/pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto się zainteresować bliżej taką możliwością. Firma ta oferuje najróżniejsze rodzaje transportu.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jaki transport?

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ