Pomoc prawna

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Pomoc prawna

Post autor: Gacei54 »

Hej! Znacie może jakiegoś sprawdzonego adwokata, który oferuje profesjonalną pomoc prawną? Sporo dobrego w internecie czytałem na temat tej stronki https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Co o niej sądzicie? Wiecie coś na jej temat? Zależy mi na znalezieniu kogoś naprawdę dobrego.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

fantazja
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 12, 2020 9:48 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: fantazja »

Jeśli chodzi o dobrego adwokata to ostatnio natknęłam się na ciekawą ofertę: poznanrozwod/pl/. Kancelaria zajmuje się na przykład sprawami rozwodowymi. Myślę, że takie usługi warto rozważyć szczególnie jeśli chcemy uzyskać rozwód z winy drugiej osoby. Jest to ważne, ponieważ czasami w grę wchodzą alimenty i podział majątku. Myślę, że działanie na własną rękę niewiele pomoże. Warto zapoznać się z ofertą.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: Kamila »

A czy słyszałaś może o Kancelarii Gawor? Jeśli jeszcze nie, to na tej stronie www możesz się w wolnej chwili zapoznać z jej ofertą. Jak widać prawnicy mogą Ci pomóc przy wielu różnych sprawach, między innymi sprawie rozwodowej. Kancelaria działa na terenie Warszawy, Krakowa oraz Katowic.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: yuka »

Ja korzystałam ostatnio z pomocy prawnej podczas mojego rozwodu. Potrzebowałam adwokata, który będzie mnie reprezentował i pomoże mi w załatwieniu wszystkich formalności. Zwróciłam się o pomoc do kancelarii adwokackiej adwokatów Aleksandry Trzaska-Paszek i Adama Paszek z Jaworzna adwokat-jaworzno/pl/prawo-rodzinne.html. Oni mają kompleksowa ofertę, są całkowicie profesjonalni, to dynamiczny duet, który i podczas sprawy rozwodowej i tej o alimenty walczył o mnie zawzięcie, polecam ich serdecznie.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: suri »

Ja w zeszłym roku się rozwiodłam, nie była to prosta decyzja i sam rozwód nie należał do najmilszych, ale cieszę się, że moje małżeństwo z tym człowiekiem już się zakończyło. Przy tym korzystałam z usług Kancelarii Radcy Prawnego Anety Wasiluk z Gdańska kancelaria-wasiluk/pl/klienci-indywidualni. To odpowiednia osoba, jest profesjonalna, zna się na prawie, ma też wysokie kompetencje, polecam ją serdecznie.

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: aklinka »

tym temacie warto zgłosić się do jakiejś sprawdzonej kancelarii gdzie załatwisz kompleksową pomoc, ja bym celowała w ich kancelarię gajda-adwokat/pl/l bo ostatnio sporo o nich słychać, ludzie bardzo sobie chwalą.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Lana »

Ja mogę zaproponować usługi tej kancelarii migas-adwokat/pl/zakres_dzialalnosci.php. Mają szeroki zakres działalności. Prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa rodzinnego, pracy, administracyjnego. Taka obsługa prawna w Krakowie z pewnością przyda się niejednej osobie.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: litovelek »

Od siebie mogę polecić świetną kancelarię prawniczą kancelariaiodo/pl/audyt-rodo-audyt-zgodnosci-z-rodo/ . Pracują tam bardzo dobrzy lekarze i prawnicy z powołania. Można im zaufac

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Aśka »

Najlepszym wyjściem będzie szukanie porad u eksperta Dlatego ja od razu poszukałam konkretnej i profesjonalnej kancelarii adwokatbialystok/pl/obsluga-prawna-firm-w-bialymstoku/

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: korka »

ja po porady prawne zawsze uderzam do kancelarii Weglowski w moim rodzinnym Szczecinie. Kiedys pomogli mi przy sprawie spadkowej a od tamtej pory wiem, ze z kazdym tematem prawnym ktory sprawia mi problemy moge sie do nich zglosic. dzieki ich doswiadczeniu i wiedzy niejedna sprawe udalo nam sie razem pozytywnie zakonczyc

ODPOWIEDZ