Co dla Ojca

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Co dla Ojca

Post autor: aldona »

Macie może sprawdzone pomysły na prezent dla Ojca? Podzielcie się swoimi typami.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: modnisia34 »

A może spodoba Ci się oferta jaką przedstawia strona smaczajama/pl/pl/p/Zestaw-Red-Army/2673 Jest to wódka zapakowana w butelkę wyglądającą jak karabin, Red Army to super pomysł na ładny prezent który zapadnie w pamięc, raczej stanie na szafie jako ozdoba ale to też super pomysł. Warto o tym pomyśleć szukając prezentu.

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: Xenia »

Ja mojemu tacie robię różne prezenty, ale tym razem chcę mu kupić taki zestaw perfum męskich perfumesco/pl/meskie-zestawy-perfum . Myślę, że się ucieszy ponieważ jest taka zapracowany i zabiegany, że sam nigdy nie ma kiedy coś z kosmetyków sobie kupić. No i te akurat są markowe, więc tym bardziej będzie zadowolony. W dodatku opakowane są w eleganckie pudełka.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Kamila »

A może jakiś ładny, męski perfum? Widziałam na przykład ostatnio w sklepie internetowym francuskieperfumy/pl/armani-perfumy-meskie bardzo fajne perfumy męskie od Armaniego. Myślę, że tacie na pewno by się takie spodobały :)

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: nosleep »

hmm ja kupilam mojemu Tacie worek treningowy:) Staruszek ma niecale 50 lat, wiec jest jeszcze w formie. Teraz nie chodzi na silownie, bo sie przez tego wirusa boi, to trenuje w domu. Wiec taki worek treningowy: bushido-sport/pl/ - byl dla niego strzalem w dziesiatke. Jest bardzo zadowolony.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Co dla Ojca

Post autor: AniaSania »

Tata na pewno się ucieszy z prezentu jakim jest portfel. Jeśli wiemy, że akurat takiego by potrzebował to można o tym pomyśleć. Wiem, że portfele od belveder są świetne, więc w tym sklepie na pewno wybierze się coś eleganckiego i modnego dla taty.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: camio »

Wydaje mi się, że tanie prezenty mogą się okazać całkiem atrakcyjne :) Co sądzicie o tym artykule? 1001drobiazgow/com/tanie-prezenty-czyli-pomysly-na-drobny-upominek-do-50-zl-40-zl-30-zl/

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: Rita123 »

Chcąc sprawić ojcu niezapomniany prezent postawiłabym na wejściówkę na jazdę po prawdziwym torze wyścigowym (tor poznań - autonator/pl/tor/poznan-glowny). Już samo siedzenie w tak luksusowym i szybkim samochodzie to byłaby niezwykła frajda, a co dopiero jazda nim jak prawdziwy kierowca rajdowy. Myślę, że takiego prezentu ojciec się nie spodziewa, ale byłby nim zachwycony.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: dixii »

Ja to zawsze miałam problemy z prezentami dla taty. mam wrażenie, że ma już wszystko :) myslę, ze perfumy to taki uniwersalny ale zawsze przydatny prezent :) co do zapachów to ciekawe są armani perfumy męskie perfumy33/pl/83-armani-perfumy-l-amour. W ogóle w tej perfumerii można znalezc sporo ciekawych perfum w korzystnych cenach. szybka dostawa, sympatyczna obsługa.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Iwonka »

Ja trafiłam n taką ofertę tu iokulary/pl/product-pol-40292-Okulary-Przeciwsloneczne-Hugo-Boss-HUGO-HG-1069-S-PJP-3J.html Eleganckie okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn. Kształt oprawek kwadratowy nie zawęża pola widzenia i tata więc spokojnie będzie mógł prowadzić auto. Myślę że to dobry pomysł na prezent.

ODPOWIEDZ