Księgowa

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Księgowa

Post autor: nero »

Naszą księgowością zajmuje się biuro rachunkowe Tax-US w Katowicach tax-us/pl/oferta/. Korzystamy z ich usług od samego początku naszej działalności i nie mamy na co narzekać. To rzetelni fachowcy, którzy znają się na tym, co robią maja doświadczenie, wysokie kompetencje i wciąż się doszkalają. Sprawdzają się super, bardzo dobrze zajmują się naszą rachunkowością i finansami, polecam ich serdecznie.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Księgowa

Post autor: lin »

Pracowaliśmy kiedyś z księgowa, ale ona nie dawało sobie rady, więc skorzystaliśmy z usług biura rachunkowego BG w Szczecinie biurorachunkowe-gb/pl/oferta/ i to była świetna decyzja. Posiadają korzystna ofertę, zespół specjalistów, którzy profesjonalnie i kompleksowo zajmują się naszą księgowością oraz kadrami i płacami. Z nimi współpraca przebiega nam pomyślnie, ceny mają korzystne, radzą sobie ze wszystkim, są terminowi, polecam.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Księgowa

Post autor: maui »

Dobra księgowa to skarb, my niestety nie natrafiliśmy na dobrą, a na osobę niekompetentna. Przemęczyliśmy się z nią rok i wiedzieliśmy, że potrzebujemy zmiany. Tym razem skorzystaliśmy z rekomendowanej nam firmy, biura rachunkowego Compo System, które działa na łódzkim rynku compo-system/pl/podatkowe-ksiegi-PiR. To rzetelna firma, posiadają tam kompetentnych i ogarniętych specjalistów. Wyrabiają się z terminami, w korzystnej cenie prowadza naszą pełną księgowość, polecam ich gorąco.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Księgowa

Post autor: roberyt »

Dobra księgowa to skarb i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Dzięki dobrze poprowadzonej księgowości możemy sprawnie działać, wiec przed zatrudnieniem biura zrobiliśmy dokładny research. Obecnie naszą pełną księgowością zajmuje się firma Dywidenda z Warszawy dywidenda.waw/pl/index.php/cennik/. Bez problemu się z nimi dogadujemy, mają korzystne ceny i są kompetentni, polecam.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Księgowa

Post autor: wiktoriaula »

Oprócz księgowej, która będzie trzymała porządku, przyda się program JPK Insight, który sprawdzi między innymi poprawność ujęcia faktur we właściwym okresie rozliczeniowym czy zgodność danych adresowych, identyfikacyjnych oraz NIP. Jpk.vat to jednolity plik kontrolny to kolejny krok mający usprawnić działanie organów podatkowych oraz ustandaryzować przekazywane do urzędu podatkowego dane elektroniczne. Dzięki prawidłowym działaniom macie spokój, że unikniecie problemów np. kar finansowych.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Księgowa

Post autor: soya »

Moim zdaniem lepiej księgowość zostawić komuś, kto na tym się zna. Słyszałam, że biuro księgowe Danks specjalizuje się w prowadzeniu rachunkowości. Co ważne, maja oni bogatą wiedzę i doskonale orientują się w zmianach przepisów księgowych i podatkowych. A to też jest ważne.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Księgowa

Post autor: daga »

Nie tylko my w Polsce mamy problem z podatkami. Biuro księgowe Holandia ma dużo pracy, zwłaszcza w związku ze zbliżającym się rozliczeniem podatkowym. Nie do końca wiem, jak to wszystko ma wyglądać ale jeśli okaże się, że ja również czegoś nie będę umiała rozliczyć, to na pewno skorzystam z ich pomocy. Nie ma innej opcji. Nie chcę potem mieć problemów z prawem.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Księgowa

Post autor: korka »

A to dla nas biuro rachunkowe prowadzi ksiegowosc i kadry :) zdecydowalismy sie na uslugi superksiegi/pl/ ze wzgledu na fakt, ze sami z mezem nie czujemy sie dobrze w dokumentach i wolimy ten czas poswiecic klientom :)

alicjagr
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 27, 2020 7:29 am

Re: Księgowa

Post autor: alicjagr »

Oprócz dobrej księgowości warto zadbać i uczulić pracowników na nieuczciwe firmy. Konkretnie mam tu na myśli działania, które wykonują by prać np. pieniądze z przestępstw. Dlatego warto sprawdzić jakie są aktualne trendy aml Co istotne tzw. AML jest również obowiązkiem, konkretnie przypomnę, że instytucje obowiązane przez ustawę AML jest obowiązek weryfikacji podmiotów współpracujących.
Niby jest to oczywiste, jednak mało się o tym mówi. Nikt jednak nie chce zawrzeć kontraktu, czy wysłać zamówienia do firmy która chce oszukać, czy też wyprać pieniądze za naszym pośrednictwem. Kłopoty skarbowe i prawne to coś czego chcemy unikać.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Księgowa

Post autor: litovelek »

ja tez całkiem niedawno szukałam darmowy program do faktur jpk własnie potrzebuję się rozliczyc ale wiadomo żeby to było wszystko w normalnych i konkretnych cenach. A tutaj tak własnie jest

ODPOWIEDZ