Morze

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Morze

Post autor: kendal »

Słuchajcie, ja niebawem wybieram się do Łeby na wakacje z dziećmi i zastanawiam się, czy macie może namiar na taxi łeba w przyzwoitych cenach? Chcielibyśmy zwiedzić całą okolicę, a z dziećmi nie dam rady wszystkiego zobaczyć pieszo.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Morze

Post autor: Katia »

Ja i moja rodzina najlepiej lubimy spędzać urlop nad Bałtykiem, ma swój niepowtarzalny klimat - tam najlepiej wypoczywamy. W ubiegłym roku byliśmy w Rewalu - urocze miasteczko, przepięknie położone z licznymi atrakcjami. Wynajęliśmy domek w Adamówce - wakacjewrewalu/com/pl/wakacje-w-rewalu/, ślicznym ośrodku, zadbanym, cichym spokojnym. Wspaniale wypoczęliśmy, a w dodatku dla nas, miłośników rowerów, ważne jest że blisko ośrodka biegnie nowo wybudowany odcinek ścieżki rowerowej Velo Baltica. Nowa ścieżka biegnie do Niechorza i dalej - jest idealna na krótsze i dalsze przejażdżki.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Morze

Post autor: zuzula12 »

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku od ciągłej pracy. W tym roku wakacje postanowiłem spędzić w Polsce. Wybrałem polskie morze. Polecam Wam Rewa noclegi , nowoczesny apartament, z bliskim dostępem do morza w konkurencyjnych cenach, z dala od tłumów ludzi. Polecam Wam zapoznać się z całą ofertą.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Morze

Post autor: kobietki33 »

O tak, nie mogę się doczekać aż w końcu pojadę nad nasze morze. Niektórzy na nie narzekają, ale ja uwielbiam spędzać czas na naszych polskich plażach. Oczywiście, zabieram ze sobą kilka nowych książek, które udało mi się zamówić w promocyjnej cenie na stronie taniaksiazka/pl/commando-wyd-3-jaroslaw-rybak-p-1547674.html Mam nadzieję że będą ciekawe i umilą mi ten czas urlopowy.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Morze

Post autor: kendal »

Ja też bardzo lubię nasze polskie morze. Powietrze, klimat - wszystko mi odpowiada. Jakbyście byli zainteresowani, to tak się składa, że mam namiar na pokoje przy plaży Naprawdę super miejscówka w Niechorzu :)

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Morze

Post autor: kasiunia »

Wyjazd nad morze kojarzy mi się nierozerwalnie z wakacjami. Dawniej jeździliśmy na zmianę na Bałtyk albo na Mazury. Teraz od wielu już lat obieramy kierunek południowy - Chorwacja albo Grecja. Do takich wyjazdów trzeba się dobrze przygotować - zgodzicie się chyba ze mną, prawda. Jednym z ważnym tematów jest odzież w tym obuwie. i jeśli chcecie dowiedzieć się jak wybrać wygodne czółenka zajrzyjcie do tego bloga modowego. Dobre rady zawsze w cenie.

ODPOWIEDZ