Opakowania

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Opakowania

Post autor: kraksa »

Po ostatnim remoncie stwierdziłam, że trochę inaczej urządzę pokoje, bo za dużo miałam na półkach różnych wazoników i elementów ozdobnych. Na razie nie wiem, czy mi się przydadzą i nie chcę się ich pozbywać. Widziałam bardzo ładne i estetyczne pudełka kartonowe, do których mogłabym włożyć te wszystkie rzeczy. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Opakowania

Post autor: bastylia »

Może kartony do przeprowadzki się u Ciebie sprawdzą? One świetnie się nadają także do przechowywania rzeczy czy ich wysyłki. Możesz je zamówić w sklepie Pakolandia i mogą mieć wiele warstw.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Opakowania

Post autor: kendal »

Potrzebowałam nietypowych opakowania kartonowe dla mojego startupu i trafiłam na Pafit. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem ich elastyczności i profesjonalizmu. Świetnie radzą sobie z nietypowymi zamówieniami i są otwarci na współpracę.

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Opakowania

Post autor: danna »

Opakowania na konkretne artykuł można zamawiać od razu od producenta a dokładnie https://yanko.com.pl/ . Firma od lat wykonuje opakowania na przeróżne artykuły spożywcze, budowlane, drogeryjne, z dowolnymi nadrukami zgodnie z oczekiwaniami klienta. W produkcji stawiają na jakość ale i troskę o środowisko - ich opakowania nadają się do recyklingu.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Opakowania

Post autor: nosleep »

Czy poszukujecie nowatorskich i przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie pakowania produktów, zarówno do wysyłek, jak i nie tylko? Sprawdźcie propozycje firmy TreEco, specjalizującej się w dostarczaniu ekologicznych wypełniaczy, opakowań oraz urządzeń https://www.treeco.pl/kategorie-paksyst ... ru-padpak/ do produkcji własnych wypełniaczy paczek. Dzięki właściwie dobranemu wypełnieniu, towar jest solidnie zabezpieczony podczas transportu, co zapewnia, że dotrze do odbiorcy w doskonałym stanie.

ODPOWIEDZ