ciekawe blogi, artykuly

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

ciekawe blogi, artykuly

Post autor: Rysia »

Co czytacie w wolnym czasie. Może podacie jakieś przykłady?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: ciekawe blogi, artykuly

Post autor: Iwonka »

Bardzo lubię wyszukiwać w internecie ciekawe artykuły. Może zainteresuje cię ten tu https://internetdouslug.pl/optymalizacj ... ia-google/ Jeśli prowadzisz swoją stronę w internecie to np dowiesz się jak poprwić jej widocznośc. Czy jakie są techniki i narzędzia, które pozwolą zoptymalizować czas wczytywania twojej witryny.

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: ciekawe blogi, artykuly

Post autor: Piekaczka »

Według mnie to strata czasu, sporo informacji można znaleźć po prostu korzystając z wyszukiwarki, niekoniecznie trzeba poszukiwać bloga o danej tematyce.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: ciekawe blogi, artykuly

Post autor: falla »

Ja przede wszystkim czytam książki, uwielbiam to. Od czasu do czasu zaglądam też na fora i blogi, zwłaszcza te powiązane z ogrodnictwem. Nie zgodzę się ,że to strata czasu...blogi radzą, tłumaczą, wyjaśniają to, co nie zawsze znajdziemy poprzez wyszukiwarkę. Ostatnio sporo czytałam o uprawie ziemniaka https://sklepfarmera.pl/blog/ochrona-zi ... y-grzybowe każdy, kto zajmuje się rolnictwem powinien zapoznać się z tym wpisem.

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: ciekawe blogi, artykuly

Post autor: Julia66 »

Każdy w dowolnym momencie może znaleźć dla siebie odpowiednie hobby. Może podpowiem Wam o takim hobby, jak grzyby? Możecie dowiedzieć się szczegółów o ich ekosystemie i o tym, jaką rolę grają w przyrodzie. Grzyby mają też ciekawe właściwości. Tutaj warto sprawdzić np. gatunek golden teacher .

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: ciekawe blogi, artykuly

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem relaksu, wypoczynku i spędzania wolnego czasu, to polecam Wam sprawdzić interesujące artykuły na portalu informacyjnym - https://czas-na-odpoczynek.pl .

ODPOWIEDZ