drukarnia

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

drukarnia

Post autor: ewaO »

szukam dobrej drukarni z Łodzi

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: drukarnia

Post autor: camio »

Jeśli drukujesz online, to nie powinno mieć znaczenia skąd :) Dlatego ze swojej strony mogę polecić web-to-print/pl/ . To tania, ale bardzo dobra, drukarnia internetowa.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: drukarnia

Post autor: aldona »

Jest wiele drukarni internetowych, jednak ja polecam taką hexdruk/pl/ulotki-skladane . Ulotki są najczęściej sposobem reklamy, a wiadomo im lepsza ulotka tym więcej klientów przyciągnie. warto zapoznać się z ich ofertami, bo posiadają ich wiele i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: drukarnia

Post autor: profesjonalna »

Poszukiwanie sprawdzonej drukarni nie jest łatwe, ponieważ wiele punktów tylko wydaje się być odpowiednimi, a potem zamówione przez nas elementy albo nie docierają, albo są po prostu źle wykonane. A przecież potrzebujemy druku i dla reklamy, i dla naszego klienta. Dlatego wydaje mi się, że dobrze jest pamiętać o tej druk-plus/pl/ drukarni. Ona nie zawodzi.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: drukarnia

Post autor: modnisia34 »

Jest kilka ciekawych ofert odnośnie drukarni w necie, na pewno warto będzie sie zainteresowac stroną jaką jest jkbprint/pl/ Na pewno nie będziesz zawiedziony jakością druków oraz cenami jakie tutaj obowiazują. Sama będę zamawiac tutaj wydruki plakatów.

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: drukarnia

Post autor: xiao »

Gdyby ktoś z Was szukał drukarni, która specjalizuje się w tworzeniu etykiet samoprzylepnych to zdecydowanie polecam Eticod. Ich punkt stacjonarny mieści się na Śląsku ale bez problemu realizują też zamówienia internetowe. Do swoich prac wykorzystują różne techniki m.in druk cyfrowy eticod/pl/etykiety-cyfrowe/. To zapewnia wysoką jakość wydruku, dobre odwzorowanie kolorów, możliwość pracy na różnym podłożu ( papier, drewno).

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: drukarnia

Post autor: bogna45 »

Najlepiej poszukać takiej drukarni, która ma w ofercie różne usługi. Wiem, że drukarnia internetowa copyshop.krakow/pl/ zajmuje się takimi rzeczami. Można u nich zamówić plakaty, druki wielkoformatowe, pieczątki, etykiety naklejki czy fototapety. Czas realizacji jest krotki, bo wynosi od 1 do 2 dni. Wszystko można im wysłać online, a oni zrealizują projekty.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: drukarnia

Post autor: kobietki33 »

Witam. Powiem szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o wydruk folderów reklamowych i nie tylko. Znajomy podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się ofertą tego miejsca drukarniaaria/pl/personalizacja , ponieważ tam można znaleźć bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie. Dajcie znać, czy kojarzycie może to miejsce.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: drukarnia

Post autor: patka »

Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie drukarnia książek: printika/pl/oferta-drukarni/ . Polecam ich usługi z własnego doświadczenia. Wiele razy korzystałam i zawsze wszystko było w najlepszym porządku.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: drukarnia

Post autor: hannah »

Również ciekawą ofertę na wydruki ma drukarnia Multipol. Z ich ofertą zapoznacie się tutaj: multipol/pl/ . Drukarnia ta specjalizuje się w drukach etykiet, ulotek, a także opakowań kartonowych. Myślę, że będziecie z niej zadowoleni.

ODPOWIEDZ