Profesjonalny pediatra dla dzieci

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Profesjonalny pediatra dla dzieci

Post autor: Gacei54 »

Zbliża się czas wyboru pediatry dla mojego dziecka, a ja stawiam na jakość i profesjonalizm. Przeglądając internet w poszukiwaniu najlepszych specjalistów, natknąłem się na https://pediatra.slask.pl/ i ich oferta wydaje się być bardzo profesjonalna. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Bardzo zależy mi na doświadczeniu oraz indywidualnym podejściu do małego pacjenta, aby wizyty były jak najmniej stresujące. Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia z tym miejscem, byłbym wdzięczny za podzielenie się nimi. Jak oceniacie kompetencje lekarzy stamtąd? Czy są dobrze wyposażeni w nowoczesne narzędzia diagnostyczne? Jak wygląda atmosfera podczas wizyty?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Profesjonalny pediatra dla dzieci

Post autor: magiczna »

Jestem ciekawa, jak to rozwiązać i nie mam zastrzeżeń, jeśli nawet muszę poczekać na lekarza prywatnie, ale faktem jest, że nie pamiętam, kiedy się dostałam do lekarza bez kolejki . No wiecie, to jest tak rzadkie.. I inicjatywą społeczną warto przyspieszać, odwołując wizyty, na które jednak nie dotrzemy.

ODPOWIEDZ