Góry

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Góry

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o wakacje, to mogę wam polecić góry i Szczawnicę. Dla mnie to bardzo ciekawe miejsce, poza tym najlepiej odpoczywa się w polskich górach. Jeśli chodzi o wolny czas podczas urlopu, to staram się czytać mnóstwo książek. Ostatnio udało mi się kupić nowość: taniaksiazka/pl/kiszenie-i-fermentacja-z-dr-ewa-dabrowska-174-domowe-sposoby-beata-anna-dabrowska-p-1540525.html - na ich stronie znajdziecie mnóstwo nowości i ciekawych książek, w atrakcyjnych cenach.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Góry

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat prowadzę własną firmę, która zajmuje sie organizacją wycieczek i staram sie, aby wszystko było wykonane idealnie. W przypadku większych grup korzystam z produktów systemtourguide/com/tour-guide/ .

hannah
Posty: 243
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Góry

Post autor: hannah »

A ja się póki co zastanawiam nad zakupem sprzętu. Nie mam swoich nart, a uważam, że czas najwyższy je zakupić. Zastanawiam się też nad wyborem akcesoriów: krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Dynastar-493.html . Czy to będzie odpowiedni wybór?

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Góry

Post autor: kendal »

Ja też jestem wielką fanką naszych polskich gór. Cisza i spokój to to co cenię sobie najbardziej. Tutaj: slonecznawilla.eu macie namiar na sprawdzone noclegi. Piękna okolica, aż nie chce się aby urlop się kończył. Ja tam na pewno jeszcze wrócę.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Góry

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jest skituring, dlatego jeśli jesteście zainteresowani to warto zajrzeć do webcamera/pl/artykuly/skituring-alternatywa-dla-tych-ktorzy-kochaja-narty . Dowiecie się tutaj jak powinniśmy się do niego przygotować i jak dobrać odpowiednie buty

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Góry

Post autor: jula »

Ja myślę o wyprawie w góry z firmą Sunsara. Na sunsara/pl/gory/ znalazłam ich ofertę i przepadłam. Można z nimi zwiedzić kawał świata i to takie miejsca, które zazwyczaj człowiek chciałby zobaczyć, ale sam się boi. Przygodę życia można z nimi przeżyć.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Góry

Post autor: Julia66 »

Na stoku bez kasku ani rusz! Świetne kaski narciarskie dostępne są w ofercie snowshop/pl/kaski-narciarskie , gdybyście chcieli kupić dla siebie coś fajnego. Ja wolę zainwestować raz, niż ciągle coś wypożyczać. Korzystajcie, bo sezon nie trwa długo!

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Góry

Post autor: furka »

Myślę, że jadąc w góry warto zdecydować się także na naukę jazdy na nartach, aby spróbować ich sportu. Pod adresem: https://zlubaczowa.pl/news/porady/12309 ... d-sa-dobre są informacje o tym jakie buty narciarskie kupić. Dzięki nim zapewnisz sobie komfort i bezpieczeństwo podczas nauki i późniejszych zjazdów.

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Góry

Post autor: Kamilla36 »

Jak góry to zawsze bardzo chętnie wracam do Zakopanego. Podobają mi się atrakcje, cały klimat tego miasta, no i można skorzystać ze świetnych noclegów. Przeglądam rożne oferty na popularnych serwisach noclegowych, ale wpadła mi też w oko strona https://www.odkryj-zakopane.com/ . Myślę, że sprawdzę tutaj wolne terminy.

ODPOWIEDZ