Transport domku holenderskiego

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Transport domku holenderskiego

Post autor: jadzka »

Tak jak w temacie... Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która oferuje transport domku holenderskiego. Wiecie może coś na ten temat i polecicie coś konkretnego? Dzisiaj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na tą stronę http://www.domki-holenderskie.org/transport-domkow/ . Kojarzycie ją? Warto skorzystać z ich usług?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Transport domku holenderskiego

Post autor: Iwonka »

Zobacz sobie tu ecomobilehome/pl/ mobilne domki holenderskie na kółkach, więc z przetransportowaniem na wybrane miejszcee nie powinno być kłopotu. Domki są różnej wielkości, wyposażone. Mi się marzy taki domek na działace. Bo jest ona za miastem, a dojazdy są w czasie pandemii utrudnione.

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Transport domku holenderskiego

Post autor: patka »

Moim zdaniem jest to transport gabarytowy i lepiej w tej kwestii poprosić o pomoc specjalistów. Poczytaj sobie o takiej możliwości jak auto laweta Poznań i okolice: lawety.w.poznaniu/pl/ .

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Transport domku holenderskiego

Post autor: Aśka »

Hmm nie znam zbyt wiele firm zajmujących się transportem. Ale znajomy ma większą firmę produkcyjną i korzysta z usług firmy magemar/com/pl zwłaszcza spedycja morska.. Ta firma zajmuje się transportem i spedycją krajową i międzynarodową.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Transport domku holenderskiego

Post autor: Dominiśka »

Mogę polecić wam bardzo dobrą firmę jak magemar/com/pl/ Firma z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zlecenia, więc na pewno będziecie zadowoleni. Transport morski kontenerów zawsze odbywa się na czas

ODPOWIEDZ