uczelnia medyczna - jaka ?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: haanka »

cześć wszystkim! do maja i matur coraz bliżej i tak się zastanawiam już powoli nad wyborem dobrej uczelni, interesują mnie takie o profilu medycznym. Co możecie polecić ? chodzi mi przede wszystkim o Warszawę.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: yoolka »

jeśli stolica to wg mnie najlepsza będzie Warszawska Akademia Medyczna. To uczelnia prywatna ale spokojnie, poziom mają naprawdę fajny.

xiao
Posty: 71
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: xiao »

też polecam WAM :) nie wiem jakie kierunki Cię konkretnie interesują ale masz tu i fizjoterapię i pielęgniarstwo i położnictwo. Nawet optometrię mają od jakiegoś czasu.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: haanka »

Super, bardzo Wam dziekuje za info :) o nich jeszcze nie miałam okazji poczytać więc na pewno nadrobię zaległości. a myslę o pielęgniarstwie własnie :)

xiao
Posty: 71
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: xiao »

no to zdecydowanie przemyśl WAM bo jeśli chodzi o pielęgniarstwo to mają ten kierunek na bardzo dobrym poziomie. Dostępny jest i tryb dzienny i zaoczny :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: uczelnia medyczna - jaka ?

Post autor: haanka »

na pewno poczytam :) chciałam jeszcze podpytać o rekrutację, jak to u nich wygląda? co najbardziej biorą pod uwagę ? wolę w miarę możliwości wcześniej przygotować się na to co mnie czeka w tym temacie :)

ODPOWIEDZ