Rozwój biznesu

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: bogna45 »

A co powiecie na franczyzę? Myśleliście o takiej formie biznesu? Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które umożliwia szybki i łatwy start w biznesie. To się może opłacać tym bardziej jeśli poświęcimy chwilę żeby zagłębić się w ten temat. Są serwisy jak ten franczyzawpolsce/pl/, gdzie jest mnóstwo przydatnych informacji o franczyzie i warto z nich skorzystać.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: zuzula12 »

Według mnie w przypadku prowadzenia własnego biznesu należy poszukiwać rozwiązań, które pozwolą nam usprawnić działanie firmy. Ze swojej strony polecam Wam zapoznać się z informacjami na stronie - wawrus/pl/technologia/jakie-sa-zalety-korzystania-z-chmur-obliczeniowych .

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie własnej firmy, to powiem wam, że ostatnio szukałam jakiś informacji o tym, jak dotrzeć do pasywnych kandydatów IT. Widziałam, że na blogu firmy talentplace można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat, więc jeżeli interesowałaby was taka tematyka, to koniecznie się tam zajrzyjcie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: modnisia34 »

Jak prowadzisz biznes i chcesz go rozbudować to będą potrzebne odpowiednie dokumenty w tym opinie środowiskowe czy też audyty. Pomocna okaże się na pewno oferta tej firmy ekomeritum/pl/ która pomoże ci wykonać wszelkie badania i pomiary oraz przejść proces weryfikacji. Z nimi uzyskasz potrzebne dokumenty i będziesz mógł prowadzić rozbudowę.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: roomia »

Koniecznie trzeba dbać o rozwój biznesu i myśleć jak tu powiększyć dochód. Może rozwiązaniem okazać się kurier franczyza. Otworzyć taki punkt przyjmowania paczek wcale nie jest trudno

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Rysia »

Żaden biznes nie będzie się dobrze rozwijał bez pracowników, fachowców, specjalistów w swojej branży. Więc jeśli będziecie ich szukać to sprawdźcie tę ofertę tu poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace Tu pracodawcy mogą dać nieograniczoną ilość ogłoszeń i to bezpłatnie. Publikując tu ogłoszenia macie możliwość skorzystać z kodu rabatowego Kadry i płace.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: nosleep »

Każda firma musi się rozwijać jeśli chce istnieć na rynku. Warto też w codziennej pracy używać rozmaitych aplikacji i programów, które ułatwiają pracę. Jeśli często robicie wysyłki listów czy paczek do swoich klientów to może Wam się przydać baza z numerami kodów pocztowych dataquality/pl/baza-kodow-pocztowych-miejscowosci-i-ulic/ . Klienci czasem źle podają adres czy kot i trudno jest nadać przesyłkę. W bazie można znaleźć wszystkie aktualne kody przyporządkowane do miejscowości i ulic.

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Bansala »

Pracodawcy pragnący zatrudniać najlepszych specjalistów muszą zdawać sobie sprawę, że współcześnie duża część kandydatów przed wysłaniem swojego CV sprawdza opinie o potencjalnym pracodawcy. W interesie każdej firmy zatrudniającej pracowników leży stworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy. Jak to zrobić? Znalazłam na ten temat artykuł rozmowa-kwalifikacyjna.edu/pl/artykuly/pozytywny-wizerunek-pracodawcy-jak-go-budowac/

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Majka_ »

Warto zapoznać się z asiston/pl/oferta/platformy-b2b/. Platforma internetowa, dzięki której możemy monitorować sprzedaż online. I to bez wychodzenia z domu, bo dostępna jest również aplikacja mobilna. Wdrożenie systemów informatycznych B2B pozwoliło mi jakoś utrzymać się na rynku w okresie pandemii, szczerze polecam!

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: florencja »

w pracy często korzystam z serwisu portalkadrowy/pl dzięki temu szybko mogę sobie zaktualizować wiedzę, informacje są dodawane na bieżaco i mam wsyzstko w jednym miejscu, to mi ułatwia znalezienie potrzebnej rzeczy

ODPOWIEDZ