Rozwój biznesu

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: samssa »

też wykupiłam dostęp do serwisu portalkadrowy/pl jestem bardzo zadowolona, mogę łatwo znaleźć potrzebne informacje, są oczywiście zaktualizowane na temat polskiego ładu a ten temat spędza sen z powiek teraz polskim przedsiębiorcom

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy marketingu korzystacie w Waszym biznesie? Osobiście polecam Wam sprawdzić bardzo interesującą stronę mediatown/pl/tiktok-czy-pozyskasz-dzieki-niemu-wiecej-klientow/ o pozyskiwaniu nowych klientów dzięki tiktokowi. Ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Dominiśka »

Jak najbardziej mogę polecić rury stalowe . Wyroby jakie tutaj znajdziecie są jednak najlepszej jakości i co ważne ceny nie należą do wygórowanych także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o rozwój biznesu zwłaszcza tego produkcyjnego to najlepiej będzie się skontaktować z firmą stmech.eu/o-nas/ która specjalizuje się w dostawach narzędzi i urządzeń dla produkcji. Dzięki nim masz pewność że dostajesz najlepszy sprzęt w najniższej cenie. Dobre zaplecze maszynowe to wysoka wydajność więc plus dla każdej firmy.

Claudina
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Claudina »

Bezpieczeństwo najlepiej zapewnić sobie poprzez wybór dostawcy internetu wraz z usługami dodatkowymi takim jakim jest firma Seev seev/pl/ która świadczy profesjonalne usługi skierowane do firm małych, średnich i dużych.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: magiczna »

W kwestii rozwoju musimy wiedzieć, czy wszystko jest odpowiednio rozliczone. Odpowiednie biuro rachunkowe w Nowym Sączu ksiegowakrakow/com/biuro-rachunkowe-nowy-sacz/ by Wam się przydało i wiem, że właśnie możecie się do firmy Petra zgłosić. Moim zdaniem świetnie pracują i na pewno Was nie zawiodą, nawet z większymi rozliczeniami.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Dominiśka »

Planując założyć własną szkołę językową warto zainspirować się haloursynow/pl/artykuly/zalozenie-wlasnej-szkoly-jezykowej-jak-wyglada-proces,19147.htm . Tutaj znajdziecie bardzo wiele przydatnych informacji na ten temat, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: offensive »

W przypadku mojego biznesu nie musiałam go zbytnio rozwijać, bo zainteresowanie odzieżą było od samego początku. Teraz zastanawiam się czy nie poszerzyć asortymentu o dodatki jak szaliki i kominy. Wiecie, czy jest jakaś hurtownia dodatków do odzieży, która stawia na jakość i ma w miarę niskie ceny? Nie ukrywam, że chcę z roku na rok poszerzać asortyment o nowe produkty.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Dominiśka »

A może warto odwiedzić blog.chroma/pl/4-najczestsze-bledy-jakie-popelniasz-zamawiajac-drukowanie-w-internecie/ ? Tutaj dowiecie się jakie rozwiązanie jeżeli chodzi o reklamę będzie najkorzystniejsze dla waszej firmy, więc z czystym sumieniem mogę polecić wam ten artykuł

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Aśka »

może warto poczytać cos na temat bluemedia/pl/baza-wiedzy/aktualnosci/badz-jak-elon-musk-i-dziel-sie-swoja-ekspercka-wiedza ? moim zdaniem całkiem fajna opcja i przynajmniej zaczerpniemy wskazówki odpowiednio jak działać, do tego warto dzielić się ekspercką wiedza :)

ODPOWIEDZ