Rozwój biznesu

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Julia66 »

Czy ktoś z Was zajmuje się rolnictwem? Pytam, ponieważ poszukuję opinii na temat hurtowni aldomarket/pl/ . Wiem, że można u nich znaleźć wiele propozycji odnośnie części do maszyn rolniczych. Myślę, że moglibyście sobie zerknąć i skorzystać.

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: aklinka »

Ja to bym w ogóle chciała dorobić się własnego biznesu tylko nie wiem jakiego. Tak sobie myślę, że może punkt paczkowy otworzyć. Nie jest to trudne zajęcie w dodatku nie wymaga wkładu finansowego jeśli otworzyć go na zasadzie franczyzy

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie własnej firmy, to chciałabym was zapytać, czy jest u was dostępna w firmie praca hybrydowa w talent place? Jest coraz więcej bezrobotnych osób, a wolnych wakatów jak na lekarstwo. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie. Chętnie poznam waszą opinię.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: sorra »

Prowadząc swój własny biznes należy przede wszystkim pamiętać o wszelkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem zakładu i pracowników. Taka instrukcja bezpieczeństwa pożarowego FUMO to rzecz podstawa, dokument który powinien posiadać każdy zakład

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: florencja »

przy prowadzeniu biznesu trzeba mieć ręce na pulsie, śledzić to co się dzieje w przepisach i być gotowym na kontrolę, często zaglądam na portalkadrowy/pl tam ma zawsze bieżące informacje, wzory dokumentów, e-szkolenia, podcasty i można zadawać pytania ekspertom

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Dominiśka »

A może warto też pomyśleć o inwestycji w wealthseed.eu/ ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza aplikacja i przede wszystkim działa bez żadnych zastrzeżeń także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: furka »

Jeśli prowadzisz własną działalność warto jest zainwestować w odpowiednie środki czystości do formy. Takich firm na rynku jest obecnie wiele, ale warto wybrać odpowiednią. Warto jest sprawdzić ofertę tej firmy impactsc/pl/ gdzie znajdziesz szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości, artykułów higienicznych oraz odpowiedni sprzęt, który z pewnością spełni wasze oczekiwania. Jeżeli zatem szukasz jakości oraz niezawodnej współpracy na długie lata to warto sprawdzić ich ofertę .Dzięki temu będziesz miał produkty i akcesoria które są niezbędnym wyposażeniem!

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Rozwój biznesu

Post autor: zuzula12 »

Ostatnio czytałam na stronie hygienicdesign/pl artykuł, który dotyczy zasad higienicznego projektowania zakładów pracy. To ważny temat, które pewnie was zaciekawi. Sprawdźcie i poczytajcie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: kajaa »

Jakich nawozów używacie? Ja dzisiaj trafiłam na ofertę producenta nawozów Orcal - https://orcal.pl/nawozy-ekologiczne/ i zastanawiam sie nad skorzystaniem z niej. Z tego co widziałam oferta jest rozbudowana i przystępna cenowo. Rozważam nawóz ekologiczny i antydzik.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Julia66 »

Co najczęściej polecacie?

ODPOWIEDZ