Okulary dla kierowcy

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Okulary dla kierowcy

Post autor: Uraja59 »

Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad zakupem okularów dla kierowców, które pomogłyby mi w zwiększeniu bezpieczeństwa i komfortu podczas prowadzenia pojazdu. Moja uwaga skupiła się na sklepie Kodano https://kodano.pl/okulary-dla-kierowcow.html , który oferuje szeroką gamę okularów zaprojektowanych specjalnie z myślą o potrzebach kierowców. Jestem jednak ciekaw, czy ktoś z Was miał już okazję testować okulary dla kierowców zakupione w tym sklepie. Jak oceniacie ich efektywność, szczególnie w kwestii zmniejszania odblasków od świateł innych pojazdów oraz poprawy widoczności w trudnych warunkach pogodowych? Czy soczewki spełniają swoje zadanie, a także czy ramki są wygodne i nie powodują dyskomfortu podczas dłuższych podróży? Również interesuje mnie ogólna opinia o sklepie Kodano.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Okulary dla kierowcy

Post autor: saymyname »

Wszystko zależy jakie dokładnie was interesują... Ale możecie przykładowo też zerknąć na sklep Brilo - ponieważ słyszałam, że posiadają oni szeroką i zróżnicowaną ofertę. Ponoć można tam kupić okulary plus 2.75 , ale i przeciwsłoneczne i wszelkie inne.

ODPOWIEDZ