Hotel na Śląsku

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Hotel na Śląsku

Post autor: Gacei54 »

Planuję krótki wypoczynek na Śląsku i szukam komfortowego hotelu, który mógłby zaoferować zarówno dobre warunki zakwaterowania, jak i atrakcyjne możliwości spędzenia wolnego czasu. Natknąłem się na Hotel Styl 70 https://hotelstyl70.pl/ i zastanawiam się, czy ktoś z Was miał okazję tam nocować? Jak oceniacie standard pokoi i jakość świadczonych usług? Czy hotel oferuje dodatkowe atrakcje, takie jak spa czy możliwości rekreacyjne w okolicy? Interesuje mnie także jakość posiłków serwowanych w hotelowej restauracji. Czy menu jest zróżnicowane i czy potrawy spełniają oczekiwania osób ceniących sobie dobre jedzenie?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Hotel na Śląsku

Post autor: zuzula12 »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić nowoczesne apartamenty Browar Old Town - Wakacje w Poznaniu , ponieważ za każdym razem kiedy jestem w Poznaniu, to zatrzymuje się tutaj na noc. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ