Witaminy dla starszego psa

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Witaminy dla starszego psa

Post autor: Uraja59 »

Cześć. Mój pies ma już swoje lata i szukam jakiegoś sposobu jak polepszyć mu zdrowie. Znalazłam takie witamy dla zwierząt https://weterynaryjny.pl/witaminy-c-6_28.html Myślicie, że będzie to dobra inwestycja?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: camio »

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest kupowanie w ciemno. Lepiej idź z nim do weterynarza, żeby nie pogorszyć sytuacji. Stary pies potrzebuje komfortu i spokoju. Jak wejdziesz na dogplus.eu to tam są bardzo fajne legowiska :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: haanka »

takie psy w podeszłym wieku powinny być przede wszystkim pod stałą opieką weterynarza. Mam w domu takiego 12letniego labradora więc coś o tym wiem :) jak mieszkacie w Warszawie i szukacie sprawdzonej kliniki to polecam VET4PET na Grochowie :) Cudowni lekarze, kompleksowa opieka, niewygórowane ceny.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: dixii »

haanka ja też lecze swoje zwierzaki w vet4pet. Mojego ukochanego owczarka niemieckiego już z nami nie ma ale w ostatnich latach życia był częstym pacjentem w tej klinice. Lekarze za każdym razem spisywali się na medal,bardzo dbali i troszczyli się o jego zdrowie. teraz jezdze do nich z kotem :) tu też 100% zadowolenia :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: camio »

Dla psa w każdym wieku na pewno będą dobre zdrowe gryzaki z pełnego polskiego mięsa. Mogę polecić Krainę Radolin. Ich sklep ma naprawdę spory asortyment.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: moa »

No właśnie każdy pies jest inny i wszystko zależy od tego jakie ma problemy, jakiej jest rasy, jaką ma karmę, itp. Dlatego najlepiej jest iść do dobrego weterynarza i się o wszystko wypytać. Mogę ci polecić naszego - przychodnia weterynaryjna w Chorzowie na ul. Gwareckiej 17 weterynarzchorzow/com/oferta.html. Oni mają super ofertę, dobrego, kompetentnego weta, no polecam serdecznie. Doradzić co do witamin też potrafi, do tego jest bardzo sympatyczny i ma fajne podejście do zwierząt.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: marysia8383 »

My wszystkie akcesoria dla psiaka kupujemy tutaj dogcessories/pl/idealeash. Poszukaj, może coś będą mieli. Bardzo szybka wysyłka, nigdy nie zawiedli.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: HalinkaKalinka »

Ja zawsze kupuję dla swojego psa takie witaminy babuzoo/pl/13548,8in1-multi-vitamin-adult-witaminy-dla-doroslych-psow-70-tabletek i polecam je, widać znaczną poprawę w funkcjonowaniu organizmu psa.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: kielichowa »

według mnie warto tak zadbac o diete psa, zeby wszystkie skaldniki odzywcze byly zawarte w diecie. my odkad zamawiamy karme z Psiego Bufetu, to zauwazlismy, ze pies przestał miec problemy jelitowe, siersc bardziej gladka, no i w ogole widac, ze mu bardzo smakuje

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Witaminy dla starszego psa

Post autor: Perunka »

:)
Ostatnio zmieniony pt lut 19, 2021 9:04 am przez Perunka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ