Jak rozkręcić biznes online?

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: jadzka »

Tak jak w temacie... Wie ktoś z was może jak skuteczne rozkręcić biznes online? Zastanawiam się ostatnio nad tym i szukam jakichś przydatnych porad albo tekstów na ten temat. Polecicie coś? Rozmawiałem o tym wczoraj z moim znajomym i ten polecił mi taki artykuł http://www.jaknapisac.com/jak-rozkrecic-biznes-online/ . Co o nim sądzicie? Warto z niego skorzystać?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: saymyname »

A czy to prawda, że wycena marki volante/pl/wycena-marki-i-znaku-towarowego jest ważnym elementem każdego biznesu? Od długiego czasu prowadzę firmę produkcyjną i mam swoją markę. W sumie nie przeprowadzałam jeszcze nigdy takich analiz, a może warto byłoby? Co sądziecie na ten temat? Czy wy przeprowadzilibyście takie działania?

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: soya »

Wszystko się zgadza. Ja jeszcze dodałabym o wsparciu w kierunku IT. Jeżeli chcemy firmowe sprzęty/ systemy zabezpieczyć przed wirusami, włamaniami; chcemy korzystać z nowoczesny oprogramowań, to warto zgłosić się do securitypartners/pl/uslugi/outsourcing-it/ . Tam zyskacie kompleksowe usługi IT.

Kobietka
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: Kobietka »

Nie jest to łatwe, szczególnie na samym początku, ale wystarczy trochę zapału i chęci. Ja chcę sprzedawać suplementy online i na razie szukam odpowiedniego producenta. Tantus to własnie firma > tantus/pl/oferta/badanie-produktu-gotowego-2/ która nie tylko tworzy takie suplementy, ale przeprowadza badania na gotowych już tabletkach :) Jest to bardzo ważne, żeby uniknąć skutków ubocznych, ale też niepotrzebnych reklamacji.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: camio »

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach biznes w Internecie rozwija się tak samo jak ten w lokalu. Z tą różnicą, że nie musimy szukać lokalu, bo wszystko mamy w jednym miejscu. Dla mnie trudnością było zawsze ogarnięcie papierologii, tych wszystkich formalności administracyjnych i chyba sami wiecie, że czasem spędza to sen z powiek. Niedawno usłyszałam o split payment, ale nie do końca wiem na czym to polega. Może ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć?

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem w przypadku zakładania i prowadzenia firmy należy korzystać z pomocy specjalistów, dzięki czemu zawsze możecie byc pewni pozytywnych efektów. Zainteresowanym tematem polecam artykuł na stronie mindly/pl/artykuly,ac279/zakladanie-spolki-przewodnik-krok-po-kroku,11987 .

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: kendal »

Może outsourcing? Jest to bardzo popularna opcja, wiele firm decyduje się na outsourcing różnych usług. Zobaczcie sobie tu może firmę enicom/pl/ i ich propozycje. Zajmują się tu między innymi outsourcingiem it

romek2322
Posty: 970
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: romek2322 »

Ciekawie ile osób przeczyta artykuł https://www.biznesradar.pl/a/103372,two ... -pod-uwage . Ja na przykład ten artykuł przeczytałem bardzo dokładnie.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: Zaklinaska »

Warto pomyśleć o sklepie internetowym, można to zrobić przykładowo na Shoper. Jak chcemy handlować nieco droższymi rzeczami, to dobrze jak będziemy mieli moduł ratalny Iraty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ To zawsze ułatwi sprzedaż.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Jak rozkręcić biznes online?

Post autor: sorra »

Wiadomo też kwestie płynności finansowej trzeba przemyśleć, bo jakiekolwiek przestoje w tej kwestii negatywnie odbijają się na biznesie. Dlatego jak coś pamiętajcie o tym że jest coś takiego jak faktoring który oferuje Aforti Factor , a on pozwala na utrzymanie tej płynności

ODPOWIEDZ