Tania odzież damska

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Tania odzież damska

Post autor: jadzka »

Siemka! Poszukuję dla żony jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu z tanią odzieżą damską. Możecie polecić coś konkretnego? Dużo dobrego od znajomych słyszałem o tej stronie http://www.jenefer.pl/ , jednak chciałbym poznać również waszą opinię na ich temat. Co sądzicie o tym?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Re: Tania odzież damska

Post autor: ariadna »

Nie słyszałam, ale wygląda interesująco

Kamila
Posty: 387
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Tania odzież damska

Post autor: Kamila »

Ja ostatnio natknęłam się na markową odzież damską (i nie tylko) w mocno konkurencyjnych cenach na stronie internetowej pepegi.eu/. Jak widać jest to outlet odzieżowy, można tam trafić na naprawdę świetne ciuchy, na które nie będzie trzeba wydać majątku ;) Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to polecam się tam rozejrzeć ;)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Tania odzież damska

Post autor: modnisia34 »

Mi znajoma poleciła bardzo interesujący butik selfieroom/pl/pl/c/Spodnie/275 mają tam świetne spodnie, serio warto tam zajrzeć, może i wam coś się spodoba. Ja na pewno zrobię tam zakupy dla siebie i coś czuję że na jednej parze spodni się nie skończy, bo mają tam również świetne bluzki. Dobrze że mają tam atrakcyjne ceny, a z tego co wiem materiał jest dobry.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Tania odzież damska

Post autor: mitril »

Czapka też na wiosne jeszcze jest wymaga, dlatego warto ją kupić na sklepie sklep.kochamczapki/pl mają sporo ciekawych produtków

korka
Posty: 262
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Tania odzież damska

Post autor: korka »

Pewnie przyda się też namiar na jakiś sklep z bielizną lovita/pl/ :) to mój zdecydowanie ulubiony

ODPOWIEDZ